Kroniki Fallathanu • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Kroniki Fallathanu

gra Kroniki Fallathanu

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: KF Team
Wydawca: KF Team
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2004
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 229. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
55.
ILOŚĆ GŁOSÓW 15
OCENA GRACZY 6.6
OCENA REDAKCJI 7.0

Kroniki Fallathanu to gra wydana w 2004 przez KF Team. Od tego czasu jest bez ustanku rozwijana przez twórców oraz samych graczy. Ważną informacją jest również fakt, że produkcja dostępna jest między innymi w polskiej wersji językowej.

Rozpoczynając przygodę w Kronikach Fallathanu wcielamy się w postać podróżnika przybywającego do tytułowej krainy, lub jej mieszkańca. Do wyboru mamy piętnaście ras podstawowych oraz sześć premiowanych, którymi możemy się stać w trakcie gry (np. wampir, czy wilkołak). Ponadto musimy ustalić pochodzenie naszego bohatera oraz jego charakter.

Rozgrywka ma dwie płaszczyzny: mechaniczna oraz fabularna. Pierwsza daje nam mnóstwo możliwości typowych dla MMORPG, jak kowalstwo, zielarstwo, alchemia, zarządzanie majątkiem, polowanie, walka z potworami oraz innymi graczami i tym podobne. Każda droga wymaga inwestowania w umiejętności i cechy postaci, które pozwolą na podejmowanie coraz bardziej zaawansowanych działań.

Płaszczyzna fabularna przeplata się (choć nie zawsze) z mechaniczną. Polega na odgrywaniu swojej postaci za pośrednictwem sesji fabularnych, tawerny, czy też prywatnych rozmów. Sesje przypominają takie fabularne gry RPG jak na przykład D&D czy Warhammer. Za wpisy również można otrzymywać doświadczenie. Dodatkowo, jeżeli gracz dokona czegoś, co będzie miało znaczący wpływ na Fallathan, zostanie on nagrodzony Punktami Sławy.

Twórcy Kronik Fallathanu umożliwili również graczom tworzenie i dodawanie własnych lokacji, czy też rozpoczynania szczególnych wydarzeń (eventów) za pośrednictwem projektów zgłaszanych do administracji. Jest to z pewnością cecha, dzięki której gra zyskuje na oryginalności.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Kroniki Fallathanu - Nowy wygląd gry
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Kroniki Fallathanu
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze