Klondike • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Klondike

gra Klondike

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Zarządzanie farmą (Kanada)
Grafika: izometryczna
Producent: Plinga
Wydawca:
Platformy: przeglądarka
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 428. WG GATUNKU Strategiczne
82.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Klondike to gra MMO, która należy do tematyki strategicznej. Gracze wcielają się w postać młodego bohatera. Niedoświadczonego i bez umiejętności, który wyrusza na poszukiwania ojca, a właściwie ekspedycji, która wcześniej wyruszyła za złotem. Młodzieniec wykonując kolejne zadania, zdobywając doświadczenie i poszerzając swoje umiejętności, staje się coraz silniejszy. Musi jednak wziąć się do pracy, bo wkraczając na nieprzyjazne terytorium, czeka go sporo wyzwań.

Gracze muszą naprawiać budynki, karmić zwierzęta, rozbudowywać swoją osadę. Po drodze można zdobywać spora skarbów. Gracze mają okazję stanąć oko w oko ze znajomymi. Nie tylko z nimi walczyć, ale również razem dążyć do sukcesu, przekazując sobie między innymi rozmaite podarunki. Klimat, znakomita grafika i sporo przygód, przypadną do gustu wielu graczom.

Klondike to gra przeglądarkowa, która nie wymaga ściągania na komputer żadnych plików. Wystarczy przeglądarka internetowa i już można zamieniać się w postać młodego bohatera, na którego czeka całe mnóstwo przygód i wyzwań. Bajkowe, dopracowane i piękne grafiki, a do tego oprawa dźwiękowa, to elementy, które zdecydowanie przypadają do gustu wszystkim graczom, niezależnie od płci czy wieku. Klondike ponadto to sporo cech, jakie znajdujemy w typowych produkcjach farmerskich, całość zyskuje zatem na interesującej oprawie i przyjaznym charakterze.

Logowanie każdego dnia pozwala otrzymać przydatne nagrody. Gracze nie muszą zatem inwestować, by bawić się coraz lepiej i liczyć na urozmaicenia. Niebanalny klimat i możliwość niejako współpracy ze znajomymi, wpływa na poszerzające się grono fanów tej produkcji. Klondike pozwala nie tylko na rozwój pod względem wirtualnym, ale i daje miejsce na zastosowanie strategii. Wykorzystanie elementów ekonomii czy też zarządzania. Do tego również trzeba pomocy innych graczy, dzięki czemu całość staje się nietuzinkową propozycją dla szerokiego grona odbiorców.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Klondike - gameplay [HD]
Klondike - gameplay 1 [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Klondike
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze