Khan Wars • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Khan Wars

gra Khan Wars

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Historyczna - średniowiecze (MMORTS)
Grafika: izometryczna
Producent: XS Software
Wydawca: XS Software
Platformy: Facebook, Przeglądarka internetowa
Premiera: 2005
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 314. WG GATUNKU Strategiczne
67.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 4.5
OCENA REDAKCJI 7.0

„Khan Wars” jest internetową grą strategiczną przeznaczoną na ekrany wszystkich popularnych przeglądarek internetowych oraz dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Znajduje się ona w ofercie bułgarskiego studio XS Software, które stoi za jej rozwojem i wydaniem. Premiera „Khan Wars” miała miejsce 1 stycznia 2005 roku, a wśród dostępnych wersji językowych nie zabrakło wersji w języku polskim. Twórcy gry na bieżąco rozwijają swoją produkcję, dzięki czemu do dziś pozostaje ona jedną z najpopularniejszych gier w ich ofercie.

Rozgrywka w „Khan Wars” oparta jest głównie na tekście. Nie sprawia to jednak, że twórcy nie zadbali o atrakcyjną szatę graficzną gry. Podobnie jak w innych podobnych tytułach, gracze zaczynają swoją przygodę z „Khan Wars” od założenia miasta, które z czasem rozwijają do rozmiarów królestwa. Aby tego dokonać, muszą oni rekrutować nowe jednostki, stawiać kolejne budynki oraz gromadzić surowce. W grze występuje kilkanaście grywalnych historycznych nacji, które nieznacznie różnią się od siebie.

Warto również dodać, że „Khan Wars” to gra, która nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat. W zamian za to, gracze mają możliwość wybrania opcji dobrowolnych mikrostransakcji. Twórcy udostępnili też do pobrania pliki z grafikami, co usprawnia nieco rozgrywkę.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Khan Wars - gameplay
Khan Wars - drugi gameplay
Khan Wars 7: Blood and Glory - Trailer
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Khan Wars
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze