Khan Wars

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Historyczna - średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: izometryczna
  Producent: XS Software
  Wydawca: XS Software
  Platformy: Facebook, Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2005
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     251. 4.5 Strategiczne
  53.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Khan Wars” jest internetową grą strategiczną przeznaczoną na ekrany wszystkich popularnych przeglądarek internetowych oraz dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Znajduje się ona w ofercie bułgarskiego studio XS Software, które stoi za jej rozwojem i wydaniem. Premiera „Khan Wars” miała miejsce 1 stycznia 2005 roku, a wśród dostępnych wersji językowych nie zabrakło wersji w języku polskim. Twórcy gry na bieżąco rozwijają swoją produkcję, dzięki czemu do dziś pozostaje ona jedną z najpopularniejszych gier w ich ofercie.

Rozgrywka w „Khan Wars” oparta jest głównie na tekście. Nie sprawia to jednak, że twórcy nie zadbali o atrakcyjną szatę graficzną gry. Podobnie jak w innych podobnych tytułach, gracze zaczynają swoją przygodę z „Khan Wars” od założenia miasta, które z czasem rozwijają do rozmiarów królestwa. Aby tego dokonać, muszą oni rekrutować nowe jednostki, stawiać kolejne budynki oraz gromadzić surowce. W grze występuje kilkanaście grywalnych historycznych nacji, które nieznacznie różnią się od siebie.

Warto również dodać, że „Khan Wars” to gra, która nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat. W zamian za to, gracze mają możliwość wybrania opcji dobrowolnych mikrostransakcji. Twórcy udostępnili też do pobrania pliki z grafikami, co usprawnia nieco rozgrywkę.

video

Khan Wars - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Khan Wars
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?
2018-11-30 15:04:40 Nie polecam Kiedyś warto było zaczynać na nowych serwerach bądz serwerach podobnych niestety teraz połaczyli wszystkie serwery i nie dośc że są lagi to ogólnie gracze którzy wydali kase by być top 1 na swoim serwerze są ledwo top 100
2018-11-28 17:11:53 Póki co, nie jest aktywna.