Kapi Hospital • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Kapi Hospital

gra Kapi Hospital

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Zarządzanie szpitalem
Grafika: 3D
Producent: Upjers
Wydawca: Upjers
Platformy: Windows
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 243. WG GATUNKU Strategiczne
54.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 6.7

Kapi Hospital to darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez studio Upjers. Gracze mają okazję wcielić się w rolę doktora, który z kolei ma za zadanie leczyć i sprawować opiekę nad pacjentami. Musi również zadbać o dostarczenie niezbędnych leków i rozbudowę gabinetów lekarskich. Na jego drodze pojawiają się jednak również źli doktorzy.

Kapi Hospital jest symulacją gospodarczą, która ma miejsce na terenie szpitala. Całość utrzymana jest w dość zabawnym wydaniu. Kuriozalne choroby, jedyne w swoim rodzaju metody leczenia, których nie spotyka się w świecie rzeczywistym. Gracze mają przed sobą mnóstwo zadań, funkcji, ale i strategii działania. Doktorzy zaś mogą zadbać o to, by poszerzać wachlarz swoich umiejętności. Wcielając się w postać dyrektora i właściciela szpitala, gracze stają przed wyzwaniem podołania sporej liczbie obowiązków medycznych. Komediowy wręcz charakter Kapi Hospital sprawia jednak, że praca na oddziale staje się czystą przyjemnością, w postaci wirtualnej rozgrywki. Pacjentów z Palącym Rzygodruchem można wyleczyć jedynie Muszlą Klozetową, zaś Trądzik Nozdrzy - Szczotką Stalową, a i nie brakuje okazji, by wybrać się do pobliskiego miasta Katarowice. Do tego aktualny dyrektor i właściciel szpitala musi zadbać o to, by jego biuro wreszcie wyglądało, jak na głowę placówki medycznej przystało.

Gra jest bardzo wciągającą, ponieważ na każdym kroku wirtualni doktorzy napotykają na swojej drodze rozmaite niespodzianki. Przed graczami stoi wyzwanie podołania medycznym zagadkom, które rozgrywają się pośród dwóch miast, 18 rodzajów gabinetów, ponad 114 chorób, jak i dostępnych medykamentów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Kapi Hospital
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze