Kapi Hospital

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Zarządzanie szpitalem
  Grafika: 3D
  Producent: Upjers
  Wydawca: Upjers
  Platformy: Windows
  Premiera:
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     173. 6.3 Strategiczne
  39.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Kapi Hospital to darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez studio Upjers. Gracze mają okazję wcielić się w rolę doktora, który z kolei ma za zadanie leczyć i sprawować opiekę nad pacjentami. Musi również zadbać o dostarczenie niezbędnych leków i rozbudowę gabinetów lekarskich. Na jego drodze pojawiają się jednak również źli doktorzy.

Kapi Hospital jest symulacją gospodarczą, która ma miejsce na terenie szpitala. Całość utrzymana jest w dość zabawnym wydaniu. Kuriozalne choroby, jedyne w swoim rodzaju metody leczenia, których nie spotyka się w świecie rzeczywistym. Gracze mają przed sobą mnóstwo zadań, funkcji, ale i strategii działania. Doktorzy zaś mogą zadbać o to, by poszerzać wachlarz swoich umiejętności. Wcielając się w postać dyrektora i właściciela szpitala, gracze stają przed wyzwaniem podołania sporej liczbie obowiązków medycznych. Komediowy wręcz charakter Kapi Hospital sprawia jednak, że praca na oddziale staje się czystą przyjemnością, w postaci wirtualnej rozgrywki. Pacjentów z Palącym Rzygodruchem można wyleczyć jedynie Muszlą Klozetową, zaś Trądzik Nozdrzy - Szczotką Stalową, a i nie brakuje okazji, by wybrać się do pobliskiego miasta Katarowice. Do tego aktualny dyrektor i właściciel szpitala musi zadbać o to, by jego biuro wreszcie wyglądało, jak na głowę placówki medycznej przystało.

Gra jest bardzo wciągającą, ponieważ na każdym kroku wirtualni doktorzy napotykają na swojej drodze rozmaite niespodzianki. Przed graczami stoi wyzwanie podołania medycznym zagadkom, które rozgrywają się pośród dwóch miast, 18 rodzajów gabinetów, ponad 114 chorób, jak i dostępnych medykamentów.

video

Kapi Hospital - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Kapi Hospital
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-07-18 12:41:50 gra fajna ale, pobanowali wszystkich graczy którzy wpadli na bug z expem prócz jednego, przebitka spora bo owy gracz ma 70 lev i dostęp do rozgrywek na jakie inni gracze prędko się nie załapią, poza tym uważa, że gra jest chyba jego co nie raz widać było na światowych czacie. A tak fajnie się grało
2018-07-10 21:10:42 mikro płatności dopierdalają
2018-07-03 11:19:17 Dziękuję. :) Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych konwentach! :)