Jump Force • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Jump Force

gra Jump Force

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Bijatyka
Grafika: 3D
Producent: Spike Chunsoft
Wydawca: Bandai Namco Entertainment
Platformy: PC, xBox One, PlayStation 4
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 230 zł
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 476. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
130.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Jump Force to trójwymiarowa bijatyka osadzona w świecie mangi i anime. Jej producentem jest studio Spike Chunsoft a wydawcą czołowe przedsiębiorstwo w dziedzinie produkcji gier komputerowych i arcade – Bandai Namco Entertainmet. W prace nad grą zaangażował się sam Akira Toriyama. Gra jest oparta na technologii Unreal Engine 4, przez co zyskuje bogatą oprawę wizualną i wiernie odwzorowane postaci z serii anime.

Rozgrywka toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie nasze uniwersum przeplata się ze światem znanym z popularnych mang. Stąd też spotkamy tu postacie m. in. z Dragon Ball, Naruto, Bleach, One Piece, Black Clover,  Hunter x Hunter, Yu-Gi-Oh!, My Hero Academia i wiele innych. Prócz oryginalnych bohaterów mamy możliwość stworzenia własnej postaci będącą inspiracją każdej mani i anime, które znalazło się w grze.

Jump force oferuje walki ze starciami trzech na trzech, gdzie gracz decyduje o wyborze postaci mającej stanąć do walki z danym przeciwnikiem. Prócz trybu wieloosobowego, gra dysponuje także obszernym wątkiem fabularnym. Dobór postaci w zespole może przynieść wiele możliwości taktycznych, co daje ciekawe rezultaty. Dodatkowo, każdy z bohaterów posiada obszerną gamę ruchów, a także wyjątkowe ataki specjalne. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Jump Force - Gameplay [HD]
Jump Force - Characters [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Jump Force
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze