Jade Dynasty • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Jade Dynasty

gra Jade Dynasty

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy - sztuki walki
Grafika: 3D
Producent: Perfect World Entertainment
Wydawca: Perfect World Entertainment
Platformy: Windows
Premiera: 2009
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 407. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
121.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„Jade Dynasty” jest produkcją massively multiplayer online role-playing game, za której stworzeniem i wydaniem stoi amerykańskie studio komputerowe Perfect World Entertainment. Światowa premiera gry miała miejsce 26 maja 2009 roku. Jest ona oparta na chińskiej powieści internetowej zatytułowanej „Zhu Xian”.

Akcja gry osadzona została w fantastycznym świecie wzorowanym kulturą starożytnych Chin. Twórcy „Jade Dynasty” dali graczom możliwość wyboru jednej z trzech rywalizujących ze sobą ras, które posiadają własne klasy postaci. Gra cechuje się systemem opartym na sztukach walk, w którym duży nacisk postawiony został na efektowne animacje umiejętności. Co ciekawe, po zdobyciu maksymalnego poziomu, gracze mogą zacząć od nowa, aby zdobyć dodatkowe moce. „Jade Dynasty” ma również do zaoferowania atrakcyjny tryb PvP, w którym gracze mogą brać udział w potężnych zmaganiach gildii bądź rywalizować ze sobą w starciach sześcioosobowych drużyn.

Warto również dodać, że „Jade Dynasty” jest produkcją całkowicie bezpłatną. Twórcy gry wprowadzili jednak możliwość dobrowolnych mikrotransakcji, dzięki którym gracze mają dostęp do szeregu przeróżnych bonusów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Jade Dynasty - gameplay
Jade Dynasty - drugi gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

 NEWSY
najnowsze