Islandoom • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Islandoom

gra Islandoom

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Postapokaliptyczna strategia
Grafika: 2D
Producent: Bloomga S.A.
Wydawca: Bloomga S.A.
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa z mikropłatnościami premium
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 48. WG GATUNKU Strategiczne
11.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 8.0

Islandoom to polska przeglądarkowa gra strategiczna MMO stworzona przez Bloomga S.A. w 2017 roku. Produkcja opiera się na modelu free to play i posiada płatności premium. 

W wyniku wojen i zmian klimatycznych, poziom wody drastycznie się podniósł. Wcielamy się w zarządcę jednej z wielu istniejących wysp. Dbamy o jej mieszkańców, ale również o gospodarkę. Do wyburu mamy cztery frakcje: Armun (potęga opiera się na bezpieczeństwie mieszkańców wyspy), Furium (nieustanna agresja), Medius (stopniowy rozwój) oraz Divitos (Rozwój infrastruktury i handlu).

Balansować musimy rozwój zarówno gospodarczy, jak i militarny. Okres bezpieczeństwa przez pierwsze dni rozgrywki pozwoli nam się rozwinąć. Aby bronić wyspy, budujemy działa nabrzeżne, okręty ofensywne, defensywne i specjalne. W grze pojawia się lista zadań, po wykonaniu których, otrzymujemy nagrody. Zdobywając punkty doświadczenia dla naszego bohatera (ten posiada swój własny okręt), wykupujemy specjalne umiejętności, dzięki ktorym obrona wyspy, lub podboje, będą znacznie szybsze.

Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, nawet gdy jesteśmy wylogowani. Podobnie jak w innych grach przeglądarkowych, musimy planować nasze ruchy tak, aby wypełniać aktywności o normalnych godzinach. W interakcje z innymi graczami wchodzimy dzięki globalnemu czatowi, możliwości zawiązywania sojuszy i wypowiadania wojen.  

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Islandoom
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze