Islanderz • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Islanderz

gra Islanderz

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Morska (MMORTS)
Grafika: 2D
Producent: GAMES FACTORY
Wydawca: GAMES FACTORY
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2014
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 526. WG GATUNKU Strategiczne
112.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

„Islanderz” jest sieciową grą strategiczną rozgrywaną całkowicie z poziomu okna przeglądarki, dzięki czemu aby cieszyć się rozgrywką, wystarczy jedynie stworzyć konto na jej oficjalnej stronie. Produkcja znajduje się w ofercie firmy GAMES FACTORY, a jej początki sięgają 2014 roku. Gra dostępna jest także w polskiej wersji językowej.

Rozgrywka w „Islanderz” przenosi graczy w niedaleką przyszłość, w której wskutek globalnego ocieplenia doszło do zalania znacznej części znanego dotychczas świata. Swoją przygodę w grze zaczyna się od przejęcia kontroli nad swoją własną wyspą, którą trzeba zarządzać pamiętając o potrzebach jej mieszkańców. Aby zapewnić swojemu terytorium bezpieczeństwo i dokonywać ekspansji, trzeba wybudować jak najpotężniejszą flotę. „Islanderz” to produkcja przeznaczona dla miłośników tematyki marynistycznej, gdyż jej znaczna większość polega na toczeniu licznych bitw morskich. Twórcy gry przygotowali kilka grywalnych frakcji, które posiadają swoje własne jednostki specjalne. Znajduje się w niej także cykl dnia i nocy, co istotnie wpływa na przebieg starć.

Warto również pamiętać, że „Islanderz” jest grą bezpłatną, której utrzymanie możliwe jest między innymi dzięki dobrowolnym mikrotransakcjom. Jej rozbudowana i atrakcyjna rozgrywka powinna przypaść do gustu miłośnikom produkcji strategicznych.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

  • Sonda Islanderz
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze