Infinite Crisis • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Infinite Crisis

gra Infinite Crisis

Gatunek: Inne
Tematyka: Superbohaterowie (MOBA)
Grafika: 3D
Producent: Turbine Entertainment
Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment
Platformy: OS X, Windows
Premiera: TBA
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 260. WG GATUNKU Inne
50.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.0
OCENA REDAKCJI 7.3

„Infinite Crisis” jest grą reprezentującą coraz bardziej popularny gatunek multiplayer online battle arena. Od 14 marca 2014 roku znajduje się ona w fazie otwartych beta testów, a jej premiera zaplanowana jest na 2015 rok. Za jej powstaniem stoi cieszące się uznaniem graczy amerykańskie studio Turbine Entertainment, które znane jest między innymi z takich produkcji jak „Dungeons and Dragons Online” oraz „The Lord of the Rings Online”. Wydawcą gry jest Warner Bros. Interactive Entertainment.

Gracze w „Infinite Crisis” wcielają się w jednego z tak zwanych czempionów, posiadających swoje własne charakterystyczne zestawy umiejętności, z których korzystają zarówno w walkach z przeciwnikami sterowanymi komputerowo, jak i drużynami graczy. Grywalne postacie zaczerpnięte są ze świata DC Comics, dzięki czemu w grze pojawiają się tacy superbohaterowie i złoczyńcy jak Batman, Wonderwoman, Joker czy Catwoman. W „Infinite Crisis” dostępnych jest kilka trybów, najpopularniejszy z których polega na zniszczeniu budynku znajdującego się w centrum bazy przeciwnika.

„Infinite Crisis” jest grą darmową, w której twórcy wprowadzili opcję dobrowolnych mikrotransakcji. W zamian za rzeczywiste pieniądze, gracze mają dostęp do różnych umilających rozgrywkę bonusów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Infinite Crisis - gameplay
Infinite Crisis - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda Infinite Crisis
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze