IMVU • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

IMVU

gra IMVU

Gatunek: Inne
Tematyka: Symulacja życia (Virtual world)
Grafika: 3D
Producent: IMVU Inc.
Wydawca: IMVU Inc.
Platformy: Android, iOS, Windows
Premiera: 2004
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 435. WG GATUNKU Inne
99.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 5.0

„IMVU” jest wirtualnym światem, w którym miliony graczy spotykają się ze sobą by rozmawiać i brać udział w licznych grach i zabawach. Początki produkcji sięgają 2004 roku. Obecnie cieszy się ona liczbą zarejestrowanych graczy przekraczającą dwadzieścia milionów, z czego szacuje się, że co najmniej trzy miliony są aktywne, a katalog znajdujących się w niej przedmiotów zawiera ponad sześć milionów pozycji. Wśród dostępnych wersji językowych znajduje się także wersja w języku polskim.

Ważną częścią rozgrywki w „IMVU” jest wirtualna waluta, którą można kupować za realne pieniądze bezpośrednio od twórców gry bądź osób trzecich. Można za nią nabywać przeróżne przedmioty w grze takie, jak ubrania, zwierzaki, a także nieruchomości, kluby i otwarte przestrzenie.

Warto pamiętać, że aby cieszyć się podstawowymi elementami rozgrywki w „IMVU”, nie trzeba jednak uiszczać jakichkolwiek opłat abonamentowych. Wystarczy założyć konto, tworząc swojego awatara. Twórcy udostępnili graczom produkcję w wersjach przeznaczonych na popularne przeglądarki internetowe, a także urządzenia wyposażone w systemy operacyjne Android oraz iOS.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

IMVU - drugi trailer
IMVU - gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda IMVU
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze