IMVU

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Symulacja życia (Virtual world)
  Grafika: 3D
  Producent: IMVU Inc.
  Wydawca: IMVU Inc.
  Platformy: Android, iOS, Windows
  Premiera: 2004
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     357. 0.0 Inne
  72.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„IMVU” jest wirtualnym światem, w którym miliony graczy spotykają się ze sobą by rozmawiać i brać udział w licznych grach i zabawach. Początki produkcji sięgają 2004 roku. Obecnie cieszy się ona liczbą zarejestrowanych graczy przekraczającą dwadzieścia milionów, z czego szacuje się, że co najmniej trzy miliony są aktywne, a katalog znajdujących się w niej przedmiotów zawiera ponad sześć milionów pozycji. Wśród dostępnych wersji językowych znajduje się także wersja w języku polskim.

Ważną częścią rozgrywki w „IMVU” jest wirtualna waluta, którą można kupować za realne pieniądze bezpośrednio od twórców gry bądź osób trzecich. Można za nią nabywać przeróżne przedmioty w grze takie, jak ubrania, zwierzaki, a także nieruchomości, kluby i otwarte przestrzenie.

Warto pamiętać, że aby cieszyć się podstawowymi elementami rozgrywki w „IMVU”, nie trzeba jednak uiszczać jakichkolwiek opłat abonamentowych. Wystarczy założyć konto, tworząc swojego awatara. Twórcy udostępnili graczom produkcję w wersjach przeznaczonych na popularne przeglądarki internetowe, a także urządzenia wyposażone w systemy operacyjne Android oraz iOS.

video

IMVU - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda IMVU
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.