Imperium Naftowe • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Imperium Naftowe

gra Imperium Naftowe

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Ekonomiczna (MMOSG)
Grafika: 2D
Producent:
Wydawca: Bigpoint Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 477. WG GATUNKU Strategiczne
86.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

„Imperium Naftowe” jest jedną z kilku darmowych, przeglądarkowych gier strategicznych będących w ofercie cieszącego się światowym uznaniem niemieckiego studio gier komputerowych Bigpoint. Jest to gra o silnym zabarwieniu ekonomicznym, skupiająca się na tematyce przemysłu naftowego. „Imperium Naftowe” jest uwspółcześnioną wersją kultowej gry strategicznej „Reline”. Została ona wzbogacona o nowoczesne rozwiązania i możliwości. Za granicą gra znana jest między innymi pod angielskim tytułem „Oil Empire”. Dostępnych jest kilka wersji językowych. Uruchomiona została też polska edycja gry.

Zadaniem gracza w „Imperium Naftowym” jest stworzenie od podstaw swojego własnego tytułowego imperium naftowego. Rozgrywka rozpoczyna się od małej firmy, którą należy systematycznie rozwijać, by stała się ona prawdziwym gigantem na skalę światową. Dokonanie tego wymaga cierpliwości i braniu udziału w takich aktywnościach, jak między innymi wydobycie cennego surowca czy nadzorowanie rozwoju technik przetwarzania.

Podobnie jak w innych grach tego typu, w „Imperium Naftowym” rywalizacja między graczami stanowi niezmiernie ważny aspekt. Aby przechytrzyć swoich konsumentów należy wykazać się sprytem, aktywnie szpiegować innych graczy czy obracać akcjami. Czasami gracze posuwają się również do sabotażu.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Imperium Naftowe
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze