Hex: Shards of Fate

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Karciana z elementami RPG
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Cryptozic Entertainment
  Wydawca: GameForge AG
  Platformy: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
  Premiera: 2016
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     33. 7.3 Inne
  9.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Hex Shards of Fate to sieciowa karcianka utrzymana w klimacie fantasy stworzona przez studio Cryptozic Entertainment. Akcja toczy się w świecie Enrath. Fabuła rozgrywa się zaś w krainie niegdyś zamieszkałej przez inteligentne rasy i opatrzonej niewielką ilością magii. Po uderzeniu meteorytu wszystko się zmienia. Nowy okres to powszechność magii, które niestety doprowadziły do wielu wojen. Enrath zaznaje spokoju dopiero po 200 latach lecz kolejna wojna wydaje się być nieunikniona.

W grze wirtualni bohaterowie zbierają karty, które posłużą im do kolejnych walk. Te zaś odbywają się zarówno z innymi wirtualnymi graczami, jak i ze sztuczną inteligencją. Każda z dostępnych frakcji to inna charakterystyka, a co za tym idzie unikalne umiejętności.

Hex Shards of Fate charakteryzuje się rozbudowanym systemem PvP oraz PvE. Gra bazuje na modelu free-to-play. Staje się idealnym sposobem na rozrywkę dla fanów MMORPG oraz typowych karcianek, ponieważ łączy charakterystyczne elementy w jedną całość i dostarcza mnóstwa frajdy. Przyjaźnie nastawiona społeczność i przejrzyste, łatwe do opanowania zasady gry pozwalają na długi czas zatopić się w tej interesującej produkcji.

video

Hex Shards of Fate - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Hex: Shards of Fate
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.