Heroes of the Storm

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy/Sci-fi (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Blizzard Entertainment
  Platformy: Mac OS, Windows
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     10. 7.7 Inne
  2.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  13
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Heroes of the Storm” jest grą typu multiplayer online battle arena, której twórcą jest znane z takich tytułów jak „Diablo” czy „World of Warcraft” studio Blizzard Entertainment. Premiera tej produkcji kalifornijskiego giganta komputerowego miała miejsce 2 czerwca 2015 roku. Warto na wstępie wspomnieć, że jest ona dostępna również w języku polskim.

Twórcy „Heroes of the Storm” przygotowali swoją produkcję z myślą o wniesieniu nuty świeżości do coraz bardziej wypełnianego rynku gier MOBA. Aby tego dokonać, sięgnęli oni po bohaterów znanych ze swoich kultowych serii, po czym zastosowali szereg innowacyjnych rozwiązań i uproszczeń. Efektem końcowym jest solidny konkurent dla takich tytułów, jak „League of Legends”, czy „Defense of the Ancients”.

Rozgrywka w „Heroes of the Storm” przenosi graczy na przydzielone losowo siedem zróżnicowanych map, które wymagają od ścisłej współpracy i ciągłego dostosowywania taktyki. Rozwój postaci został w grze maksymalnie uproszczony, dzięki czemu niepotrzebne jest dłużące się przesiadywanie w bazie. Wystarczy dodać zdobyte wraz z kolejnymi poziomami postaci talenty, żeby cieszyć się dynamiczną rozgrywką.

Ważną informacją jest także fakt, że „Heroes of the Storm” jest produkcją, która nie wymaga od graczy uiszczania opłat abonamentowych. Zamiast tego, podobnie jak w przypadku innych reprezentantów gatunku MOBA, twórcy oparli swoją grę na systemie dobrowolnych mikropłatności, dzięki którym gracze zyskują dostęp do oferty ekskluzywnego sklepiku.

video

Heroes of the Storm - Cinematic Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Heroes of the Storm
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-13 00:23:55 [url=http://forum.hertz-audio.com.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2628518]maturesexcraft.com[/url]
2018-12-13 00:15:43 womensspeakernetwork.com
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?