Heroes and Generals • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Heroes and Generals

gra Heroes and Generals

Gatunek: Shootery
Tematyka: Druga wojna światowa
Grafika: 3D
Producent: Reto-Moto
Wydawca: Reto-Moto
Platformy: Microsoft Windows
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 104. WG GATUNKU Shootery
18.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.3

Heroes and Generals to gra zaprojektowana i wydana przez niezależne studio Reto-Moto. Wewnątrz niej wcielamy się w żołnierza jednej z trzech wybranych frakcji: Ameryce, Rosji lub Niemczech. Gra skupia się na realistycznym odtworzeniu warunków i przebiegu bitwy w trakcie wojny. Do dyspozycji graczy zostaje oddana duża ilość broni i pojazdów, z ich dostępnością zależną od poziomu doświadczenia postaci. Dodatkowo gracze mają dostęp do wielu pasywnych modyfikatorów, choć tylko jeden może być aktywny jednocześnie.

Dwa główne tryby rozgrywki to bitwa inscenizowana oraz wojna. Bitwy rozgrywają się na niewielkich mapach o zrównoważonych warunkach rozgrywki. Gracze mają za zadanie utrzymać kontrolę nad strategicznymi pozycjami, aż do uzyskania odpowiedniej ilości punktów. Rozgrywki wojenne mają miejsce na często podłużnych mapach, gdzie jedna strona obiera rolę atakującą, a druga defensywną. Zadaniem atakujących jest zdobycie kontroli nad terytorium przed upływem czasu. W meczach tych balans rozgrywki jest mocno zachwiany, z kolei zwycięstwo wpływa na rozwój gry w trybie strategicznym.

Wraz z poziomem doświadczenia gracz może zdecydować się na zostanie generałem. Wiąże się to ze zmianą klasy postaci. Wtedy gracz otrzymuje dostęp do specjalnego interfejsu dowódcy, pozwalającego na podejmowanie strategicznych decyzji. Rozgrywane bitwy wpływają na ruch podboju mapy, dyktując zmianę balansu oraz dostępnych surowców.

Gra jest dostępna za darmo na platformie Steam oraz obsługuje język polski.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Heroes and Generals
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze