Hellgate • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Hellgate

gra Hellgate

Gatunek: Shootery
Tematyka: Urban fantasy
Grafika: 3D
Producent: Flagship Studios
Wydawca: Electronic Arts
Platformy: Windows
Premiera: 2007
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 149. WG GATUNKU Shootery
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Hellgate: London był grą Hack and Slash FPS. Oryginalnie gra funkcjonowała w trybie B2P. W 2008 roku gra zmieniła wydawcę przechodząc na tryb f2p. Z biegiem czasu otrzymała nawet dodatek Tokyo. Niestety gra uległa zamknięciu i jest oficjalnie niedostępna. Obecnie trwają prace fanów na odtworzeniem trybu multiplayer w projekcie o tytule Hellgate: London 2038

W grze wcielaliśmy się w żołnierza walczącego przeciw inwazji demonów, które zaczęły pojawiać się na powierzchni ziemi i siać zniszczenie. Z większością ludzi ukrytą pod ziemią, naszym zadaniem było szukać sposobów na odparcie demonów oraz zdobywać liczne zasoby niezbędne obywatelom metra do przetrwania. Gra opierała się na systemie questów i dungeonów, które były do pewnego stopnia losowo generowane.

Do naszej dyspozycji dostępnych było sześć klas podzielonych pomiędzy trzy frakcje oparte na ich poglądach politycznch i filozofii względem inwazji. Wybór klasy wpływał głównie na zdobyte zdolności i rekomendowane uzbrojenie. Poza rozbudowanym trybem fabularnym gra posiadała również możliwość zmagań pvp zarówno w formie pojedynków jak i rywalizacji na arenach. Hellgate: London cieszył się nieco podstarzałą szatą graficzną już w czasie premiery ale w zamian oferował dość unikalną stylistykę.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]
Destiny 2 - New Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Hellgate
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze