Helbreath

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 2D
  Producent: SIEMENTECH
  Wydawca: SIEMENTECH
  Platformy: Windows
  Premiera: 1999
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     192. 5.8 Fantasy MMORPG
  48.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  4
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Helbreath to gra komputerowa z gatunku  fantasy MMORPG, stworzona przez koreańską firmę Siementech co, Ltd. Początkowo była dostępna tylko w wersji koreańskiej, wkrótce wydano wersję międzynarodową (open-beta) dostępną dla każdego. Powstało wiele serwerów komercyjnych, a także prywatnych, przeznaczonych dla graczy. Dlatego aby przywrócić trochę wspomnień  z  początków rozwijania się internetu w Polsce dokładnie 17 marca 2017 roku  powstał serwer Helbreath Polska.

Fabuła gry opiera się na walce dwóch skłóconych ze sobą nacji Aresden i Elvine. Co pewien czas ogłaszana jest walna wojna obu miast, tzw. Krucjata. Wtedy gracze odrywają się od codziennych zajęć, by uczestniczyć w tej wyjątkowej bitwie. Jej celem jest zniszczenie głównych budynków w mieście wroga co w  efekcie przynosi zwycięstwo. Każdy budynek chroniony jest przez Energy Shield Generator (ESG), który chroni go przed deszczem meteorów, zsyłanym przez wrogie miasto. Walka toczy się głównie w miastach, gdzie należy zniszczyć wszystkie ESG, oraz w Middleland, gdzie należy zdobyć Mana Stone. Krucjata trwa do czasu, gdy jedna ze stron zniszczy wszystkie budynki wroga za pomocą deszczu meteorów. Po każdym uruchomieniu Magic Generatora, pokazywane są straty, jakie wróg poniósł oraz stan budynków. Istnieje też Heldenian – walka dostępna dla graczy od poziomu 80+.

Poza standardowym zabijaniem potworów w lochach i na otwartych przestrzeniach, można wybrać dodatkowa umiejętność  postaci tzn. zostać kopaczem, alchemikiem, farmerem, kowalem lub rybakiem. W grze występują dwie profesje: mag oraz wojownik. Z każdym awansem na następny poziom gracz dostaje 3 punkty, które może dowolnie rozłożyć wśród swoich statystyk. W każdym z miast są różni obywatele – "combatants" i "civilians". Combatants to gracze, którzy są zdolni do walki z wrogim miastem. Status ten zazwyczaj otrzymuje się wraz z zdobyciem 100 poziomu. Civilians to gracze, którzy są za mało doświadczeni, by stawić czoło przeciwnikom z drugiego miasta. Są to osoby pomiędzy 20 a 100 poziomem postaci .Gra pozwala nam na stworzenie gildii tak by można było grać razem ze swoimi kompanami.

System PvP jest bardzo rozbudowany, trzeba obyć się w dobra taktykę aby unicestwić wroga,  zaś zabicie przeciwnika dostaje się punkt Enemy Kill (EK). Te punkty możemy wymienić na nagrodę w postaci specjalnego uzbrojenia o nazwie „Hero” jest to uzbrojenie oddzielne dla każdej z klas.

video

Helbreath - Oficjalny zwiastun

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Helbreath
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-01-13 10:55:49 fajne
2017-12-27 17:57:14 ja sie pytam gdzie drakensang online
2017-12-21 00:03:35 Nie wiem czy GW2 zasługuje na 1 miejsce skoro po miesiącu już nudził...