Hegira

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Symulator kolonizacji
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: i-play24.net
  Wydawca: i-play24.net
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2010
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     162. 6.7 Strategiczne
  40.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 5.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Hegira jest polską grą przeglądarkową. Miejsce akcji odgrywa się w dalekiej przyszłości, gdzie wybudzamy się na pokładzie gwiezdnego statku kolonizacyjnego wyposażonego w maszyny klonujące. Statek po wylądowaniu na planecie zostaje naszą pierwszą bazą.

Gra jest u podstaw klasyczną strategią przeglądarkową. Gracz konstruuje i ulepsza przeróżne kopalnie i fabryki, aby wzrosnąć zarówno w sile gospodarczej jak i militarnej. Odróżniając się od klasyków gatunku, Hegira stawia duży nacisk na kontrolę po stronie gracza, który samodzielnie musi pilnować i decydować o konwersji surowców na konkretne półprodukty w fabrykach, czy operować klonowarką i przydzielać powstałe w niej klony do różnych rodzajów pracy.

Hegira posiada bardzo minimalistyczny design graficzny, oraz brak ogólnych poradników i instruktaży. Poza podstawowym samouczkiem gra nie obdarowuje nas wskazówkami. Możliwości odblokowywania nowych technologii pozostają tajemnicą, zmuszając gracza do inwestycji w ciemno oraz adaptacji do nowo odsłanianych możliwości.

Dodatkowym aspektem Hegiry jest obecność systemu eksploracji. Zarówno pierwsza skolonizowana planeta, jak i wszystkie kolejne oraz otaczająca gracza przestrzeń kosmiczna są początkowo tajemnicą. Ich odkrycie wymaga wysyłania przydzielonych do tego klonów i maszyn, a skutki odkryć mogą znacząco wpłynąć na możliwości gracza. Samym celem gry jest odnalezienie i ponowne skolonizowane Ziemi.

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Hegira
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-25 18:29:02 [url=http://buymobic.recipes/]cost of meloxicam[/url] [url=http://clomid2020.com/]clomid[/url] [url=http://strattera.network/]strattera[/url] [url=http://buyventolinonlinenorx.us.com/]ventolin[/url] [url=http://clomid.joburg/]clomid[/url] [url=http://inderal.international/]propranolol inderal[/url] [url=http://levaquin.international/]levaquin 750 mg[/url] [url=http://paroxetine.network/]paroxetine[/url] [url=http://zithromax.capetown/]zithromax[/url] [url=http://kamagra2020.com/]kamagra[/url]