H1Z1 • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

H1Z1

gra H1Z1

Gatunek: Shootery
Tematyka: Survival
Grafika: 3D
Producent: Daybreak
Wydawca: Daybreak
Platformy: PC, PS4
Premiera: 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 488. WG GATUNKU Shootery
48.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

H1Z1 to gra studia Daybreak. Zadebiutowała jako sandboksowy survival, ale z czasem została podzielona na dwa odrębne tytuły (H1Z1: King of the Kill będący battle royalem oraz H1Z1: Just Survive, które jest przedłużeniem pierwotnego zamysłu gry). 28 lutego 2018 gra wyszła z early access i odbyła się oficjalna premiera wersji pecetowej. 

Akcja gry toczy się w postapokaliptycznej, alternatywnej rzeczywistości. Ludność świata została zdziesiątkowana przez tytułowego wirusa. Większość populacji to teraz Zombie. Ocalali nie tylko walczą z armią zakażonych, ale również pomiędzy sobą. Tutaj pojawia się ciekawy apekt rozgrywki. Mechanika trybu survivalowego (Just Survive) nie przewiduje zakładania sojuszy, lub przeciwnych sobie grupek. Wszystko zależy w głównej mierze od samych graczy i ich instynktów. Interakcje pomiędzy nimi są częste i wzbogacone dzięki wbudowanemu czatowi głosowemu 3D. Oznacza to, że chcą rozmawiać z drugą osobą, musimy odpowiednio się do niej zbliżyć.

Analogicznie do większości gier survivalowych, w H1Z1 pojawia się rozbudowany craftingu oraz różne środki transportu. Wytworzone przedmioty pomogą nam w eksploracji świata. Wznosić możemy również domy lub całe osady. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej (TPP). 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

H1Z1 - Gameplay [HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda H1Z1
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze