Grand Prix Racing Online

 • Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Manager sportowy - formuła 1
  Grafika: 2D
  Producent: Grand Prix Racing Online
  Wydawca: Grand Prix Racing Online
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2005
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     114. 6.7 Sportowe & wyścigi
  10.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Grand Prix Racing Online” jest grą internetową poświęconą sportom motorowym, której początki sięgają 2005 roku. Została ona stworzona przez grupę entuzjastów innych gier internetowych o podobnej tematyce. Od czasu premiery, gra została przetłumaczona na kilkanaście języków, wśród których nie zabrakło języka polskiego.

Rozgrywka w „Grand Prix Racing Online” polega na wcieleniu się w rolę menadżera zespołu wyścigowego, którym zarządzać trzeba tak, aby osiągnąć szczyty list rankingowych. Aby tego dokonać, gracze muszą wykazać się smykałką do interesów oraz zdolnością wyszukiwania młodych talentów, którzy poprowadzą samochody należące do teamu. Ważne jest też zadbanie o infrastrukturę klubu oraz zatrudnienie odpowiedniego personelu.

Gracze w „Grand Prix Racing Online” mogą zaprosić do swoich zespołów znajomych oraz innych graczy z całego świata. Aspekt społeczny gry podkreślony jest również przez rozbudowane forum, które jest centrum wielu dyskusji na tematy niekoniecznie związane z samą grą. Warto również wspomnieć, że „Grand Prix Racing Online” jest produkcją bezpłatną, wspieraną przez opcję dobrowolnych mikrotransakcji.

video

Grand Prix Racing Online - Gameplay - Full HD

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Grand Prix Racing Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.