God of War (PS4)

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Mitologia nordycka
  Grafika: 3D
  Producent: Sony Interactive Entertainment
  Wydawca: Sony Interactive
  Platformy: PS4
  Premiera: 20 kwietnia 2018
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry:
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     12. 7.7 Inne
  2.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

God of War to seria, która jest z nami od czasów PS2. Seria zawitała między inymi również na konsolach PS3 oraz PSP. Ostatnia odsłona będąca rebootem serii jest już siódmą częścią przygód Kratosa. God of War (PS4) stworzony został przez jedno ze studiów podległych Sony, mianowicie Santa Monica. 

Głównym bohaterem gry ponownie jest Kratos, który przygodach w grecji udaje się na daleką płónoc, gdzie znajduje nową miłość i zakłada rodzinę. Niestety, jego żona umiera i pozostaje sam na sam ze swoim synem - Atreusem. Gracze zmierzą się z potworami nawiązującymi do mitologii nordyckiej. Zmiana tła fabularnego wyszła gra na dobre - seria God of War zużyła się i w poprzedniej odsłonie można było to odczuć - brakowało już Bogów do zabicia i ciekawych historii do opowiedzenia.

Nowy God of War doczekał się całego szeregu zmian w rozgrywce i podejściu do narracji. Największą zmianą względem poprzednich gier serii jest położenie kamery, co bezpośrednio wpływa na walkę. Przez większość rozgrywki posługiwać będziemy się toporem - kratos porzuca słynne ostrza chaosu. Atreus nie tylko w wpływa na tempo narracji. Jest również przydatnym kompanem podczas walki. Również lokacje są o wiele bardziej otwarte względem poprzednich odsłon. 

Ponownie spodziewać się można genialnej ścieżki dźwiękowej i widowiskowej oprawy graficznej. Nie mogło zabraknąć dodatkowych opcji posiadaczy Playstation 4 Pro - gra oferuje dodatkowe urozmaicenia graficzne. 

video

God of War - Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda God of War (PS4)
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.