God of War (PS4) • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

God of War (PS4)

gra God of War (PS4)

Gatunek: Inne
Tematyka: Mitologia nordycka
Grafika: 3D
Producent: Sony Interactive Entertainment
Wydawca: Sony Interactive
Platformy: PS4
Premiera: 20 kwietnia 2018
Polska wersja: NIE
Koszt gry:
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 21. WG GATUNKU Inne
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

God of War to seria, która jest z nami od czasów PS2. Seria zawitała między inymi również na konsolach PS3 oraz PSP. Ostatnia odsłona będąca rebootem serii jest już siódmą częścią przygód Kratosa. God of War (PS4) stworzony został przez jedno ze studiów podległych Sony, mianowicie Santa Monica. 

Głównym bohaterem gry ponownie jest Kratos, który przygodach w grecji udaje się na daleką płónoc, gdzie znajduje nową miłość i zakłada rodzinę. Niestety, jego żona umiera i pozostaje sam na sam ze swoim synem - Atreusem. Gracze zmierzą się z potworami nawiązującymi do mitologii nordyckiej. Zmiana tła fabularnego wyszła gra na dobre - seria God of War zużyła się i w poprzedniej odsłonie można było to odczuć - brakowało już Bogów do zabicia i ciekawych historii do opowiedzenia.

Nowy God of War doczekał się całego szeregu zmian w rozgrywce i podejściu do narracji. Największą zmianą względem poprzednich gier serii jest położenie kamery, co bezpośrednio wpływa na walkę. Przez większość rozgrywki posługiwać będziemy się toporem - kratos porzuca słynne ostrza chaosu. Atreus nie tylko w wpływa na tempo narracji. Jest również przydatnym kompanem podczas walki. Również lokacje są o wiele bardziej otwarte względem poprzednich odsłon. 

Ponownie spodziewać się można genialnej ścieżki dźwiękowej i widowiskowej oprawy graficznej. Nie mogło zabraknąć dodatkowych opcji posiadaczy Playstation 4 Pro - gra oferuje dodatkowe urozmaicenia graficzne. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

God of War - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda God of War (PS4)
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze