Gloria Victis • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Gloria Victis

gra Gloria Victis

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Średniowieczne MMORPG
Grafika: 3D
Producent: Black Eye
Wydawca: Black Eye
Platformy: PC
Premiera: 2016
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 69,99zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 543. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
133.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.7

Gloria Victis to gra MMORPG stworzona przez fanów serii Wiedźmin oraz Gothic. Oferuje sycący klimat lot-fantasy i zabiera graczy do brutalnego świata bezpośrednich starć, szturmów na twierdze i walki o kontrolowanie terytorium. Można śmiało pokusić się również o przyrównanie gry do serii Mount&Blade, gdyż jej fani z pewnością odnajdą się w realiach Gloria Victis.

Świat gry, choć fikcyjny, został mocno wzorowany na średniowiecznej Europie w czasach po krucjatach. Świat gry jest ogarnięty krwawym konfliktem, a gracz musi opowiedzieć się po jednej z czterech jego stron. Frakcje gry są wzorowane na ludach Europy i bliskiego wschodu. Samą osią rozgrywki jest eksploracja terenu i walki. 

O ile wykreowana postać musi mieć nadany jeden z kilku archetypów, tak sam rozwój pozostawia duże pole do popisu. Sami decydujemy o tym, jakie umiejętności odblokujemy i będziemy wykorzystywać w walce. Interesujący jest też system lootu. Pokonany przeciwnik nie straci całego swojego dobytku, co zdecydowanie jest ukłonem w stronę tych mniej doświadczonych graczy.

Grę wzbogaca klimatyczna oprawa graficzna, która stoi w zdecydowanej opozycji do wielu cukierkowych i baśniowych produkcji. Jest mrocznie, krwawo i nieprzyjaźnie, co tylko potęguje klimat średniowiecza ze wszystkimi jego cechami. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Gloria Victis
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze