Generation Zero • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Generation Zero

gra Generation Zero

Gatunek: Shootery
Tematyka: FPS z elementami survivalu
Grafika: 3D
Producent: Avalanche Studios
Wydawca: Avalanche Studios
Platformy: PC, PS4, XOne
Premiera: 2019
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 99,99zł
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 539. WG GATUNKU Shootery
57.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 7.0

Generation Zero to FPS, który zabiera gracza na teren Szwecji z roku 1989. Nie jest to jednak obraz znany, albowiem kraj w tajemniczych okolicznościach został opanowany przez uzbrojone maszyny, a ludzkość została zmuszona do nierównej walki z okupantem. Celem gracza jest poznanie genezy takiego stanu rzeczy, a zrobić to może w pojedynkę, lub w kooperacji z innymi graczami. 

Produkcja od twórców z Avalanche Studios daje graczą do dyspozycji otwary świat, w którym czają się różne niebezpieczeństwa. Kluczem do przetrwania jest przede wszystkim odpowiednie wykorzystywanie specjalnych umiejęności przypipsanych do danych postaci, ale także same starcia z przeciwnikami. Wrogie maszyny różnią się wielkością, rodzajami uzbrojenia, wrażliwością na różne czynniki i sposobem walki. Z wieloma przeciwnikami walczyć trzeba będzie kilkukrotnie, ponieważ okażą się zbyt potężni, aby pokonać ich przy pierwszym kontakcie. W tym elemencie istotny jest fakt, że wrogowie się nie odradzają, przez co raz uszkodzona maszyna będzie nosiła ślady wcześniejszego starcia, aż do momentu jej ostatecznej likwidacji, 

Generation Zero charakteryzuje także pieczołowicie zaprojektowany świat gry. Sama grafika robi wrażenie, a lokacje zwracają uwagę szczegółowością i wysokim poziomem pracy wykonanej na szczeblu technicznym. Całości dopełnia sztuczna inteligencja wrogów która sprawia, że starcia z nimi potrafią być nie lada wyzwaniem. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Generation Zero - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Generation Zero
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze