Game of Thrones MMO • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Game of Thrones MMO

gra Game of Thrones MMO

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy - Gra o Tron
Grafika: 3D
Producent: Artplant
Wydawca: Bigpoint Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: TBA
Polska wersja: NIE
Koszt gry: TBA
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 51. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
15.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.5
OCENA REDAKCJI 7.7

Game of Thrones MMO będzie grą reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, osadzoną w fantastycznym świecie znanym z prozy George’a R. R. Martina oraz z serialu HBO „Gra o Tron”. Powstawaniem gry zajmuje się cieszące się uznaniem wśród graczy norweskie studio Artplant. Producentem gry jest niemieckie studio Bigpoint, które ściśle współpracuje z HBO, aby jak najdokładniej odzwierciedlić klimat serialu. Data premiery gry jest obecne nieznana.

Rozgrywka w Game of Thrones MMO będzie się odbywać w oknie przeglądarki internetowej dzięki zastosowanemu silnikowi Unity. Gracze będą się wcielać w członków pomniejszych rodzin, którzy opowiadać się będą za pojawiającymi się w serii rodzinami Baratheonów, Lannisterów bądź Starków. Akcja gry toczyć się będzie na pogrążonym na konflikcie kontynencie Westeros, na ziemiach kontrolowanych przez owe rody.

Game of Thrones MMO ma być grą, w której nacisk położony będzie głównie na starcia z innymi graczami oraz pracę w zespole. Dostępny będzie również tryb PvE, w którym gracze będą mogli zmierzyć się z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, jednak nie będzie on szczególnie ważną częścią rozgrywki.

Twórcy Game of Thrones MMO przygotowują ciekawy zamiennik gildii. Gracze będą mogli bowiem zrzeszać się w pomniejsze rody, które opowiadać będą się po jednej ze stron konfliktu. Akcja gry ma być obserwowana z perspektywy trzeciej osoby. Do sterowania postacią posłużą klawisze WASD.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Game of Thrones MMO - drugi trailer
Game of Thrones MMO - gameplay
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 NEWSY
najnowsze