Fragoria • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Fragoria

gra Fragoria

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: izometryczna
Producent: Datcroft Corporation LLP
Wydawca: Aeria Games
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2011
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 347. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
105.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Fragoria jest sieciową grą komputerową reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, która została stworzona przez Datcroft Corporation LLP z myślą o ekranach najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Została ona wydana przez Aeria Games, a jej premiera miała miejsce 15 marca 2007 roku. Fragoria jest produkcją darmową, wspieraną przez system dobrowolnych mikropłatności.

Między innymi dzięki perspektywie izometrycznej, rozgrywka Fragorii przypomina klasyczne produkcje typu hack’n’slash. Gracze rozpoczynają swoją przygodę z grą od stworzenia postaci, określenia jej podstawowych cech i wyboru jednej z grywalnych klas. Zadania zlecane przez postacie komputerowe opierają się głównie na pokonywaniu kolejnych liczb potworów, których poziom trudności rośnie wraz z postępem w grze. Rozwój bohatera odbywa się poprzez zdobywanie kolejnych poziomów, zdobywanie kolejny umiejętności i coraz lepszego ekwipunku. Możliwe są też walki w trybie PvP.

Jak na kilkuletnią produkcję przeglądarkową, Fragoria cechuje się zaskakująco przyzwoitą oprawą graficzną. Animacje są w niej dopracowane, a postacie, budynki i otoczenie czytelne i schludne. Jej nieskomplikowany charakter sprawia, że nawet początkujący gracze nie będą mieli problemu z poznaniem tajników gry.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fragoria - gameplay
Fragoria - drugi gameplay
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Fragoria
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze