Firefall • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Firefall

gra Firefall

Gatunek: Shootery
Tematyka: Science fiction (MMOFPS)
Grafika: 3D
Producent: Red 5 Studios
Wydawca: The9
Platformy: Windows
Premiera: 2014
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 241. WG GATUNKU Shootery
32.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 6.3
OCENA REDAKCJI 7.3

„Firefall” jest darmową strzelaniną MMO stworzoną i wydaną przez amerykańskie studio Red 5 Studios. Jej premiera miała miejsce 29 lipca 2014 roku. Gra wzbogacona została elementami RPG.

Akcja „Firefall” dzieje się w przyszłości, cztery lata po katastrofie nowoczesnego statku kosmicznego, która wywołała szalejącą na większej części Ziemi śmiercionośną burzę energii – „Melding”. Po tym wydarzeniu, znanym jako „M-Day”, doszło do znacznych zmian w wyglądzie planety. Wiele gatunków zwierząt uległo mutacjom. Gracze wcielają się w najemników, którzy pracują dla organizacji zrzeszającej ziemskie rządy – „The Accord”. Głównym celem w grze jest pomoc w przetrwaniu rasy ludzkiej, pokonanie będących głównymi antagonistami zmutowanych Wybrańców i zwalczenie Melding.

Postacie w grze noszą egzoszkielety, które określają ich klasę. W „Firefall” do wyboru dostępnych jest pięć opcji: Assault, Biotech, Dreadnaught, Engineer oraz Recon. Grę rozpoczyna się z podstawową wersją każdej z nich, którą wraz ze zdobywaniem doświadczenia, ulepsza się wedle własnego uznania. Jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu gracze mogą z łatwością zmieniać styl gry bez tworzenia nowej postaci.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Firefall - gameplay
Firefall - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Firefall
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze