Fallout 76

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: postapokalipsa
  Grafika: 3D
  Producent: Bethesda Softworks
  Wydawca: Bethesda Softworks, w Polsce CENEGA
  Platformy: PC, XONE, PS4
  Premiera: 14 listopada 2018
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: 179 zł + mikrotransakcje
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     242. 5.5 MMORPG
  29.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 4.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Fallout 76 to spin-off kultowej serii posapokalistycznych RPG, gra została stworzona przez Bethesda Softworks. Ukazała się na wszystkich trzech wiodących platformach, tj. PC, XONE oraz PS4. Świetnie się wpisuje w popularny gatunek sieciowych survivali i próbuje rywalizować przede wszystkim z takimi tytułami jak H1Z1, DayZ itp. Wraz z innymi graczami przyjdzie nam zwiedzać tereny Zachodniej Virginii - a właściwie Apallachii.

Czym jest Fallout 76? Nie sposób nie odnieść wrażenia że jest to po prostu duży mod do singlowego Fallouta 4, bowiem gra hula identycznie tym samym silniiku. Fallout 76 to taki Fallout 4 z inną lokalizacją, bez konkretnych questów/fabuły i sfokusowany na multiplayerze. Znany z F4 system craftingu wreszcie ma o wiele więcej sensu i faktycznie sprawia satysfakcje - w końcu nie budujemy dla samych siebie i odczuwamy bezpośrednią gratyfikację. Pasek pragnienia i głodu jest tutaj dodany na stałe, co oznacza że nieustannie musimy poszukiwać wymaganych surowców. 

Swiat wypełniony jest ciekawymi miejscami i questami, a dynamikę gry zwachowują czasowo ograniczone wydarzenia dostępne dla wszystkich graczy znajdujących się w danej okolicy. Tuż obok nierównej szaty graficznej, grze doskwiera brak NPC'tów - dawcą questów nie są już persony z którymi możemy potencjalnie wejść w jakiś mini-dialog. Zastąpieni zostali oni zwykłymi terminalami, bądź robotami, co bezpośrednio przerzuca się na jakość scenariusza.  Oczywiście nie zabrakło systemu S.P.E.C.I.A.L. - swoistego drzewka umiejętności połączonego z paczkami perków, będącymi polem do popisu dla przyszłych mikrotransakcji. 

video

Fallout 76 - Gameplay [4K]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Fallout 76
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.
2019-02-12 14:11:47 Gówno