EverQuest II • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

EverQuest II

gra EverQuest II

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Sony Online Entertainment
Wydawca: Sony Computer Entertainment; Cenega
Platformy: Windows
Premiera: 2004
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 355. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
107.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„EverQuest II” jest internetową grą komputerową reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, za której stworzeniem oraz wydaniem stoi firma Sony Online Entertainment. Premiera gry miała miejsce 8 listopada 2004 roku. Początkowo wymagała ona uiszczania opłat abonamentowych, jednak 6 grudnia 2011 roku twórcy zdecydowali się wprowadzić możliwość gry za darmo, z pewnymi ograniczeniami.

„EverQuest II” jest kontynuacją kultowej produkcji z 1999 roku, osadzoną pięćset lat po wydarzeniach przedstawionych w dodatku „The Plains of Power”. Akcja gry wciąż dzieje się w fantastycznym świecie zwanym Norrath. Gracze mogą w niej przemierzać zarówno nowe lokacje, jak i podziwiać zmiany, jakie zaszły w miejscach znanych z pierwszej części.

„EverQuest II” jest typowym klasycznym reprezentantem gatunku. Po wcześniejszym stworzeniu postaci, na graczy czekają tysiące zadań oraz liczni przeciwnicy. Wraz z postępem w grze, odblokowywane są kolejne klasy oraz umiejętności bohaterów. Oczywiście, podobnie, jak w przypadku innych podobnych gier, w „EverQuest II” również możliwe jest zrzeszanie się w gildie, które dają graczom dostęp do wielu udogodnień. Całość okraszona jest dopracowaną oprawą dźwiękową, przy której pracowali zarówno znani aktorzy, jak i FILMharmonic Orchestra Prague.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

EverQuest II - gameplay
EverQuest II - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda EverQuest II
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze