EverQuest • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

EverQuest

gra EverQuest

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Sony Online Entertainment
Wydawca: Daybreak Game Company
Platformy: Mac OS, Windows
Premiera: 1999
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 142. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
34.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 6.3

„EverQuest” jest kultową grą internetową reprezentującą popularny gatunek massively mutliplayer online role-playing game, której premiera miała miejsce 16 marca 1999 roku. Od tamtego czasu produkcja doczekała się dwudziestu jeden rozszerzeń. Obecnie za jej rozwój odpowiada amerykańskie studio Daybreak Game Company, będące następcą Sony Online Entertainment.

Rozgrywka w „EverQuest” osadzona jest w świecie wzorowanym na klasycznych produkcjach typu Multi-User-Dungeon oraz papierowych grach fabularnych takich jak „Dungeon & Dragons”. Gracze wcielają się w postacie będące reprezentantami różnorodnych ras znanych fanom fantastyki. Twórcy przygotowali czternaście grywalnych klas, które różnią się od siebie stylem gry i ekwipunkiem.

Gracze eksplorują stale powiększany świat zwany Norrath, wykonując liczne zadania oraz pokonując coraz potężniejszych przeciwników. Zdobywają w taki sposób liczne skarby i doskonalą swoją umiejętność handlowania. Ważną częścią „EverQuest” jest również interakcja z innymi graczami, z którymi można zrzeszać się w gildie oraz brać udział w pojedynkach czy walkach na arenach.

Warto również wspomnieć, że aby zagrać w „EverQuest” obecnie nie trzeba uiszczać opłat abonamentowych. Dla bardziej zagorzałych graczy dostępna jest jednak możliwość subskrypcji, która wiąże się z różnymi przywilejami.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

EverQuest - gameplay
EverQuest - drugi gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda EverQuest
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze