Erebus 2 • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Erebus 2

gra Erebus 2

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent: ZEMI Interactive
Wydawca: ZEMI Interactive
Platformy: Windows
Premiera:
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 512. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
128.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 0.0

„Erebus 2” jest bezpłatną, sieciową grą komputerową, która reprezentuje popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Obecne znajduje się ona w ofercie firmy ZEMI INTERACTIVE, obok popularnej produkcji pod tytułem „4Story”. Początki gry sięgają 2010 roku, jednak projekt był porzucony aż dwa razy. W drugiej połowie 2014 roku doszło do pomyślnej reaktywacji produkcji, która funkcjonuje do dziś.

Rozgrywka „Erebusa 2” przenosi graczy do fantastycznego świata zwanego Travią. Gracze poznają w niej historię tego, jak przed wiekami doszło do unieszkodliwienia tytułowego boga chaosu przy użyciu potężnego zaklęcia. Jak łatwo się domyślić, przygoda z grą rozpoczyna się w momencie, gdy dawno zapomniane niebezpieczeństwo ponownie zagraża mieszkańcom krainy.

Wyglądem „Erebus 2” przypomina takie tradycyjne produkcje hack and slash, jak „MU Online” czy seria „Diablo”. Gracze tworzą swoje postacie wybierając jedną spośród czterech grywalnych klas, które później dzielą się na specjalizacje. Ich zadaniem jest zabijanie w pojedynkę bądź w towarzystwie innych bohaterów licznych potworów, za co otrzymują oni nowe przedmioty oraz punkty doświadczenia.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Erebus 2 - gameplay
Erebus 2 - drugi gameplay
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Erebus 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze