Enlisted • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Enlisted

gra Enlisted

Gatunek: Shootery
Tematyka: FPS MMO
Grafika: 3D
Producent: Darkflow Software
Wydawca: Gaijin Entertainment
Platformy: PC, PS5, XSX
Premiera: 2021
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Free to play
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 14. WG GATUNKU Shootery
1.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.3

Enlisted to debiutancki projekt łotewskiego studia, który był nadzorowany przez znane w świecie gier Gaijin Entertainment. Pierwsze, co rzuca się w przypadku Enlisted w oczy, to II Wojna Światowa i iście epicki rozmach rozgrywki multiplayer. Czy jest to idealne połączenie, na które czekali gracze na całym świecie? Zdecydowanie tak. Szczególnie, że twórcy zaproponowali graczom ogromne kampanie, rozgrywane w formacie multiplayer. Są one oczywiście inspirowane prawdziwymi bitwami, które miały miejsce podczas konfliktu. Mowa tu choćby o Bitwie pod Moskwą.

Całość rozgrywki opiera się wyłącznie na trybie multiplayer, w którym rozgrywkę możemy przeprowadzać jako jedna z kilku klas postaci. Są one zróżnicowane i odpowiadają na różnorodne potrzeby bitew. O ile jest to typowa gra multiplayer, to zadania stawiane przed nami przypominają to, co mogliśmy poznać w tytułach single. Na polach bitwy będziemy musieli np. zdobywać strategiczne punkty, czy docierać do określonych miejsc. Wszystko to z perspektywy FPP lub TPP.

Gra oferuje bardzo dobre wrażenia audiowizualne, za które odpowiada silnik znany z gry War Thunder. Generuje on nie tylko wielkie i szczegółowe pola bitew, lecz pozwala również na doświadczenie destrukcji otoczenia. Co jak co, ale jego twórcy znają się na growym wojennym rzemiośle i widać to w Enlisted na pierwszy rzut oka.  

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Enlisted - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Enlisted
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze