Elvenar • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Elvenar

gra Elvenar

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Fantasy (MMORTS)
Grafika: 2D
Producent: InnoGames GmbH
Wydawca: InnoGames GmbH
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2015
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 111. WG GATUNKU Strategiczne
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 6.7

„Elvenar” jest sieciową grą strategiczną rozgrywaną z okna popularnych przeglądarek internetowych. Znajduje się ona wśród wielu innych gier znanego niemieckiego studio InnoGames, a jej światowa premiera wyznaczona została na wrzesień 2015 roku. Wśród dostępnych wersji językowych nie zabrakło wersji w języku polskim.

Rozgrywka „Elvenar” przenosi graczy do fantastycznego świata, który pogrążony jest konfliktem ras ludzi i elfów. Zadaniem graczy jest opowiedzenie się po jednej z owych dwóch stron, co znacząco wpływa na późniejszą zabawę, gdyż różnią się one między innymi technologią, budynkami i jednostkami. Przygoda z „Elvenar” zaczyna się od niewielkiej osady, którą należy rozwinąć poprzez gromadzenie surowców i stawianie nowych budynków. Podobnie, jak w innych podobnych produkcjach, ważną częścią gry jest także utrzymanie armii, która zapewnia bezpieczeństwo terytorium graczy, a także umożliwia ekspansję oraz wykonywanie różnorodnych zadań.

Twórcy „Elvenar” dali również graczom możliwość toczenia ze sobą bitw, zrzeszania się w sojusze i utrzymywanie ze sobą stosunków dyplomatycznych i handlowych, co czyni produkcję typowym przedstawicielem gatunku. Warto także wspomnieć, że jest to produkcja pozbawiona opłat abonamentowych.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Elvenar - gameplay
Elvenar - drugi gameplay
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay
World of Chaos - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Elvenar
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze