Elsword Online • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Elsword Online

gra Elsword Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 2D
Producent: KOG Studios
Wydawca: Gameforge AG
Platformy: Windows
Premiera: 2007
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 36. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
11.
ILOŚĆ GŁOSÓW 19
OCENA GRACZY 7.6
OCENA REDAKCJI 7.3

„Elsworld Online” jest internetową grą akcji reprezentującą popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Została ona stworzona przez południowokoreańskie studio KOG Studios. Jej premiera miała miejsce 27 grudnia 2007 roku. Europejskim wydawcą „Elsworld Online” jest niemiecka firma GameForge AG. Serwery polskiej edycji gry zostały uruchomione 8 lutego 2012 roku.

Gracze, zamiast własnoręcznie dostosować swoją postać, wcielają się w istniejącego już bohatera, który posiada własną historię i unikalne umiejętności. Każdy z nich ma także od przypisaną od początku profesję, ekwipunek oraz styl walki. „Elsworld Online” osadzona jest w magicznym świecie zwanym Elios, który roi się od różnorakich fantastycznych stworzeń.

Celem fabularnym „Elsworld Online” jest walka z zagrożeniem grożącym światu Elios. Walka oparta jest na rozbudowanych kombinacjach ciosów oraz umiejętnościach specjalnych. Zdobywając kolejne poziomy, bohaterowie rozwijają swoje umiejętności. Z czasem można też zauważyć, jak liczne przygody wpłynęły na aparycję postaci.

Oczywiście, jak na rasową grę MMORPG przystało, „Elsworld Online” daje graczom możliwość interakcji ze sobą. Poza atrakcyjnym trybem PvP, mogą oni tworzyć drużyny, w których razem cieszą się rozgrywką. Warto również wspomnieć, że jest to gra bezpłatna wsparta modelem dobrowolnych mikrostransakcji.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Elsword Online - gameplay
Elsword Online - drugi gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
  • Sonda Elsword Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze