Echo of Soul • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Echo of Soul

gra Echo of Soul

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Nvius
Wydawca: Aeria Games
Platformy: Windows
Premiera: 2012
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 313. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
85.
ILOŚĆ GŁOSÓW 4
OCENA GRACZY 4.5
OCENA REDAKCJI 6.3

„Echo of Soul” to gra reprezentująca gatunek massively multiplayer online role-playing game, która osadzona jest w klimatach fantasy. Za jej powstaniem stoi studio Nvius, którego pracownicy pracowali wcześniej nad „Lineage II”. Premiera gry miała miejsce 21 listopada 2012 roku. Niestety, nic na razie nie wiadomo o planach przetłumaczenia jej na język polski.

Rozgrywka „Echo of Soul” dzieje się w fantastycznym świecie, w którym ciągle trwa walka dobra ze złem. Gracze wcielają się w role bohaterów, którym bogowie powierzyli zadanie bronienia tego świata przed zupełnym zniszczeniem. Aby tego dokonać, pokonują mnóstwo potworów i wykonują liczne zadania. Twórcy przygotowali cześć klas postaci, które wraz ze zdobytymi umiejętnościami i poziomami, awansują na bardziej wyspecjalizowane podklasy. Ciekawostką jest fakt, że w grze nie występuje klasa typowo lecząca.

„Echo of Soul” jest produkcją, która cechuje się również całkiem przyzwoitą oprawą graficzną. Do jej stworzenia użyto znany silnik Unreal Engine 3, dzięki któremu gra nie należy do wymagających sprzętowo. Warto także pamiętać, że aby cieszyć się rozgrywką, nie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat. „Echo of Soul” utrzymywane jest z systemu dobrowolnych mikrotransakcji, które dają dostęp między innymi do kostiumów i bonusów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Echo Of Soul - Story Trailer [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda Echo of Soul
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze