Drift City • Graj w Sportowe & wyścigi • Encyklopedia Gier

Drift City

gra Drift City

Gatunek: Sportowe & wyścigi
Tematyka: Wyścigi samochodowe (MMOR)
Grafika: 3D
Producent: NPluto
Wydawca: NPluto
Platformy: Windows
Premiera: 2007
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 161. WG GATUNKU Sportowe & wyścigi
14.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 5.0

„Drift City” to gra z gatunku massively multiplayer online racing stworzona przez południowokoreańskie studio NPluto. Jej premiera odbyła się 1 sierpnia 2007 roku, a jej sponsorami są takie motoryzacyjne firmy, jak Chrysler, Dodge czy Jeep.

Akcja gry dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której doszło do kolejnego kryzysu naftowego. Na szczęście, na wyspie na północnym Pacyfiku znaleziono kryształ – Mittron – który jest bardziej efektywny niż paliwa konwencjonalne. W celu zarządzania zasobami wyspy, która wzięła nazwę od owego drogocennego surowca, powstała Organization for Mittron Development. Gracz wciela się w kierowcę samochodu, którego zadaniem jest bronić wyspy przed niespodziewanymi rajdami i dowiedzieć się, kto za nimi stoi.

Swoją przygodę z „Drift City” zaczynają od wybrania swojego pierwszego samochodu. Należy on do poziomy V1, czyli jest najbardziej oszczędny paliwowo, ale także najwolniejszy. Z czasem, gracze zdobywają coraz lepsze pojazdy, aż do osiągnięcia poziomu V9, na którym samochody są najszybsze i najbardziej paliwożerne. Możliwy jest też tuning samochodów. Na jednym koncie, gracze mogą stworzyć maksymalnie trzech kierowców.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Drift City - gameplay
Drift City - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Drift City
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze