Dragon Nest • Graj w Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier

Dragon Nest

gra Dragon Nest

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: 3D
Producent: Eyedentity Games
Wydawca: eFusion MMOG GmbH
Platformy: PC
Premiera: 2010
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 386. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
115.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

Dragon Nest to dynamiczna gra akcji reprezentująca gatunek MMORPG. Produkcja przenosi nas do magicznej krainy Lagendia, gdzie tworzymy jednego z kilku dostępnych bohaterów. Musimy pomóc bogini Altei, która została zatruta przez swoją siostrę Vestinel. Pod tym pretekstem wyruszamy w przygodę życia.

W odróżnieniu od innych gier tego typu, Dragon Nest stawia na system instancjonowanych krain. Oznacza to, że większość czasu spędzamy sami lub z zaproszonymi członkami drużyny. Innych graczy spotkamy jedynie w miastach. Całość koncentruje się zatem na wykonywaniu zadań, które wysyłają nas w poszczególne miejsca.

Gra może pochwalić się mocno zręcznościowym systemem walki oraz rozbudowanymi opcjami rozwoju postaci. Od wybranych specjalizacji zależeć będzie sposób ataku naszego herosa oraz jego rola w drużynie, co zapewnia sporą różnorodność.

Od strony graficznej widać, że twórcy wzorowali się na japońskiej animacji. Kolory są żywe, a modele postaci pozbawione nadmiernych szczegółów. Do tego dochodzą widowiskowe efekty towarzyszące poszczególnym atakom.

*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
  • Sonda Dragon Nest
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze