Dragon Knight

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Walki bohaterów
  Grafika: izometryczna
  Producent: Sala Game
  Wydawca: 101XP
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2015
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     274. 4.0 Fantasy MMORPG
  76.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Dragon Knight” jest darmową produkcją reprezentującą popularny gatunek masively multiplayer online role-playing game. Premiera gry miała miejsce 15 stycznia 2015 roku. Za jej wydaniem stoi duża firma komputerowa 101XP, która znana jest z wielu innych, podobnie wyglądających tytułów. Warto również pamiętać o oferowanej pełnej polskiej wersji gry.

Rozgrywka w „Dragon Knight” osadzona jest w bajkowym świecie fantasy. Gracze mają do wyboru kilka klas postaci, które potem biorą udział w walkach z graczami, potworami oraz wykonują liczne misje. Walki odbywają się w trybie turowym. Dostępny jest także tryb automatyczny, dzięki któremu gra staje się mniej wymagająca czasowo.

Wizualnie „Dragon Knight” prezentuje się podobnie do innych sztandarowych produkcji 101XP. Grafika wpasowuje się w klimat gry, jest kolorowa i całkiem przyzwoita. Muzyka wypada nieco gorzej, gdyż cechuje się wysoką powtarzalnością, co sprawia, że szybko się nudzi.

Ważną informacją jest fakt, że „Dragon Knight” to produkcja darmowa, wspierana systemem dobrowolnych mikropłatności, które umilają graczowi rozgrywkę. Jak zostało już wspomniane, twórcy zadbali o pełną polską wersję językową. Jest ona jednak marnej jakości, gdyż roi się w niej od błędów.

video

Dragon Knight [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Dragon Knight
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.