DOTA 2 • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

DOTA 2

gra DOTA 2

Gatunek: Inne
Tematyka: Fantasy MOBA
Grafika: izometryczna
Producent: Valve
Wydawca: Valve
Platformy: PC
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 190. WG GATUNKU Inne
42.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 6.8
OCENA REDAKCJI 7.3

Dota 2 to kontynuacja słynnej modyfikacji do gry Warcraft 3, która ukształtowała nowy gatunek MOBA. Mowa tutaj o połączeniu strategii czasu rzeczywistego z produkcją RPG. Gracze wcielają się w jednego z wybranych bohaterów i formują dwie, pięcioosobowe drużyny, by walczyć ze sobą. Oba zespoły muszą zniszczyć bazę przeciwnika. Zadanie to będzie utrudnione przez nietypowy układ mapy, wieże oraz niezależne potwory, które cały czas nadciągają z wrogiej linii frontu.

Dostępne postacie różnią się miedzy sobą nie tylko wyglądem. Odmienne są również ich zestawy umiejętności, w tym superzdolność, znana jako ulti. W efekcie bohaterowie w ten sposób odgrywają na polu bitwy odmienne role. Jedni koncentrują się na przyjmowaniu obrażeń za pozostałych członków drużyny, inni leczą sojuszników, a pozostali mają zaś eliminować herosów wroga. Do tego dochodzą przedmioty możliwe do kupienia w sklepie. Wpływają one na statystyki prowadzonej przez nas postaci, czasem dając dodatkowe efekty. Gotówkę otrzymujemy za zabijanie wrogich stworów lub przeciwników.

Graficznie produkcja prezentuje się całkiem zgrabnie. By dotrzeć do szerszego grona odbiorców, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie specjalnych ustawień, dzięki którym posiadacze słabszych komputerów również mogą brać udział w zabawie.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
  • Sonda DOTA 2
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze