DOTA 2

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy MOBA
  Grafika: izometryczna
  Producent: Valve
  Wydawca: Valve
  Platformy: PC
  Premiera: 2013
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     95. 6.8 Inne
  24.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  2
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Dota 2 to kontynuacja słynnej modyfikacji do gry Warcraft 3, która ukształtowała nowy gatunek MOBA. Mowa tutaj o połączeniu strategii czasu rzeczywistego z produkcją RPG. Gracze wcielają się w jednego z wybranych bohaterów i formują dwie, pięcioosobowe drużyny, by walczyć ze sobą. Oba zespoły muszą zniszczyć bazę przeciwnika. Zadanie to będzie utrudnione przez nietypowy układ mapy, wieże oraz niezależne potwory, które cały czas nadciągają z wrogiej linii frontu.

Dostępne postacie różnią się miedzy sobą nie tylko wyglądem. Odmienne są również ich zestawy umiejętności, w tym superzdolność, znana jako ulti. W efekcie bohaterowie w ten sposób odgrywają na polu bitwy odmienne role. Jedni koncentrują się na przyjmowaniu obrażeń za pozostałych członków drużyny, inni leczą sojuszników, a pozostali mają zaś eliminować herosów wroga. Do tego dochodzą przedmioty możliwe do kupienia w sklepie. Wpływają one na statystyki prowadzonej przez nas postaci, czasem dając dodatkowe efekty. Gotówkę otrzymujemy za zabijanie wrogich stworów lub przeciwników.

Graficznie produkcja prezentuje się całkiem zgrabnie. By dotrzeć do szerszego grona odbiorców, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie specjalnych ustawień, dzięki którym posiadacze słabszych komputerów również mogą brać udział w zabawie.

video

DOTA 2: 7.00 Countdown [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 2 komentarze
Malod • 2017-06-10 21:44:23

Komentarz bardziej do sondy. Mogę wiedzieć kto wstawił do wad to, że gra jest wymagająca? :D Ja rozumiem, że nie każdy jest casualem ale nawet oni twierdzą, że gry wymagające to gry dobre :)

Paweł • 2017-06-12 22:53:32

Podejrzewam, że stąd to "czasem". :)

 • Sonda DOTA 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.