Doom Eternal • Graj w Shootery • Encyklopedia Gier

Doom Eternal

gra Doom Eternal

Gatunek: Shootery
Tematyka: Klasyczny FPS
Grafika: 3D
Producent: id Software
Wydawca: Bethesda Softworks
Platformy: PC, PS4, XOne, Nintendo Switch
Premiera: 2020
Polska wersja: TAK
Koszt gry: 259zł
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 548. WG GATUNKU Shootery
61.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 8.0

Doom Eternal od studia id Software to kontynuacja niezwykle ciepło przyjętej gry z 2016 roku. Poprzedniczka stanowiła niemalże wymarzony przez fanów powrót legendarnej gry FPS, natomiast najnowsza odsłona zdecydowanie nie zwalnia tempa i powraca z tym, za co fani pokochali serię przed laty. W Doom Eternal przyjdzie nam zwiedzić nie tylko Marsa, ale i pozostałe planety Układu Słonecznego. Przy okazji, pozwoli również przetrącić kilka demonicznych karków. 

Doom Eternal nie tylko zabiera graczy w całkowicie next-genowe doświadczenie, ale też oddaje niejako hołd swoim poprzednikom. Zgodnie ze spuścizną serii, w grze znajdziemy zestaw klasycznego i uwielbianego uzbrojenia. Co więcej, dodano także pakiet klasycznych skórek i odłosów bronii. Jest to zdecydowana gratka dla długoletnich fanów serii. 

Fabuła w Doom Eternal jest dokładnie tym, czego można było oczekiwać od serii. Bezpośrednia kontynuacja pozwala ponownie wcielić się w Doom Slayera, który znowu musi uratować ziemię przed demonicznymi siłami, w brutalny i bezprecedensowy dla siebie sposób. Gra jest szybsza i bardziej agresywna od poprzedniczki, a co za tym idzie - posoka leje się strumieniami. Nie ma miejsca na planowanie czy strategie. Główny bohater powiększył wachlarz swoich umiejętności o szybkie uniki czy nowe metody zabójstw chwały. To wszystko po to, aby eksterminacja demonów przebiegała szybciej, agresywniej i sprawiała większą satysfakcję. 

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Doom Eternal - Gameplay [FullHD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Doom Eternal
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze