Don’t Starve Together

 • Gatunek: Inne
  Tematyka: Survival
  Grafika: 2D
  Producent: Klei Entertainment
  Wydawca: Klei Entertainment
  Platformy: Windows, Mac, Linux, Xbox One, PS4, PS3, PS Vita, Wii U, iOS, Android
  Premiera: 2016
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: 15 euro
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     352. 0.0 Inne
  69.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Don’t Starve Together jest multiplayerową edycją gry Klei Entertainment. Wydana w 2016 roku po długim okresie early access, gra jest kontynuacją linii fabularnej obecnej w jej wersji single-player. Znajomość prequelu nie jest jednak wymagana.

W grze wcielamy się w jedną z 11 postaci o unikalnych statystykach, mechanice rozgrywki i początkowym ekwipunku. Gra odbywa się na losowo wygenerowanym świecie pełnym groteskowych interpretacji znanej nam fauny i flory. Gracz ma na celu przetrwanie poprzez zbieranie surowców i tworzenie nowych przedmiotów. Zagrożeniem jest nie tylko groźba głodówki ale również obecność wielu straszliwych potworów, w tym gigantycznych bossów, oraz konieczność zadbania o zdrowie psychiczne naszej postaci.

Gra funkcjonuje na silniku 2D w stylistyce przypominającej prace Tima Burtona. Jej zawiła fabuła jest opowiadana poza samą grą za pośrednictwem trailerów i komiksów, dostępnych za darmo na stronie producenta. Poza szeregiem narzędzi i wyzwań stworzonych przez studio Klei Entertainment gra wspiera również mody stworzone fanów dystrybuowane za pomocą platformy Steam Workshop.

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Don’t Starve Together
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.
2019-02-12 14:11:47 Gówno