Dofus

 • Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Anime & Manga
  Grafika: 2D
  Producent: Ankama Studio
  Wydawca: Ankama Studio
  Platformy: PC
  Premiera: 2005
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa (mikropłatności)
  Ograniczenia wiekowe: 12
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     314. 0.0 Fantasy MMORPG
  102.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Dofus to debiutancki projekt francuskiego studia Ankama. Łączy ze sobą cechy charakterystyczne dla japońskich gier RPG oraz ich oprawę wizualną z europejskimi standardami dotyczącymi rozgrywki. W efekcie otrzymujemy nietypową strategię turową, która w rzeczywistości jest pełnokrwistym MMORPG-iem.

Do dyspozycji graczy oddano kilkanaście postaci, różniących się między sobą wyglądem oraz specjalizacją. Dzięki temu każdy może wybrać bohatera, który odzwierciedla jego styl walki. Każdy heros ma do dyspozycji ogromne zaplecze czarów, co również pozwala na swobodę wyboru magii, która bardziej nam odpowiada. Do tego dochodzi zróżnicowany ekwipunek, wpływający na inne statystyki bohaterów.

Warto również wspomnieć o profesjach w grze. Tych jest około trzydziestu i mają istotny wpływ na naszą postać. Profesje w Dofusie nie mają jedynie znaczenia ekonomicznego, dają różne bonusy, czy dostęp do unikalnych przedmiotów. Ważnym aspektem zabawy jest przynależność do klanu.

Mapa została podzielona strefy, charakteryzujące się różnym tłem oraz występowaniem potworów.  Do tego dochodzi podział na konkurujące ze sobą miasta, przy czym gracze mogą opowiedzieć się po jednej ze stron, oraz sporo dungeonów. Instancje charakteryzują się wysokim poziomem trudności oraz unikalnym ekwipunkiem do zdobycia.

video

DOFUS – Trailer gry [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 1 komentarz
• 2018-07-10 21:10:42

mikro płatności dopierdalają

 • Sonda Dofus
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.