Dino Storm - Shootery - PortalMMO.pl

Dino Storm

Gatunek: Shootery
Tematyka: Dziki Zachód + dinozaury (Action MMO)
Grafika: 3D
Producent:
Wydawca: Splitscreen Studios
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2013
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 122. WG GATUNKU Shootery
23.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 6.7

„Dino Storm” jest internetową grą stworzoną i wydaną przez niemieckie studio Spliscreen Studios. Jej światowa premiera miała miejsce 16 stycznia 2013 roku. Jest to produkcja stworzona z przeznaczeniem na przeglądarki internetowe.

Rozgrywka w „Dino Storm” osadzona jest w świecie silnie wzorowanym na Dzikim Zachodzie. Różni się on jednak od realiów znanych z opowiadających o gorączce złota westernów, gdyż w grze kowboje zamiast koni, jako wierzchowce mają dinozaury. Dodatkowo, uzbrojeni są w pistolety laserowe. W takim świecie, gracze mają za zadanie zdobywanie kolejnych poziomów i rozwój swojego dinozaura.

Akcja gry toczy się w miasteczku Dinoville. Twórcy „Dino Storm” przygotowali dla graczy wiele możliwości. Mogą oni między innymi wykonywać liczne zadania, walczyć z bandytami, zabijać stada dinozaurów czy zakładać lukratywne kopalnie złota. Aby współpracować z innymi graczami, można też zrzeszać się z innymi w klany. Dodatkowo możliwe jest ulepszanie broni. Najlepsi gracze awansują stopniowo w hierarchii miasteczka, by na końcu zostać szeryfami. Warto także pamiętać, że „Dino Storm” jest grą, która nie wymaga jakichkolwiek opłat abonamentowych.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Dino Storm - gameplay
Dino Storm - drugi gameplay
Destiny - Gameplay [HD]
Destiny - Trailer [HD]
Football Team - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
  • Sonda Dino Storm
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze