Destiny 2

 • Gatunek: Shootery
  Tematyka: Sci-fi
  Grafika: 3D
  Producent: Bungie Software
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: Play Station 4, Xbox One, Windows
  Premiera: 2017
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Buy-to-play (200+ zł)
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     285. 0.0 Shootery
  26.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 8.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Destiny 2 jest kontynuacją bardzo popularnej strzelanki pierwszoosobowej z cechami gry MMO. Jej premiera została wyznaczona na wrzesień 2017 roku. Produkcja będzie dostępna na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz Windows. Miłą informacją jest to, że możemy się spodziewać pełnej polskiej wersji.

Fabularnie, Destiny 2 osadzona jest po zakończeniu pierwszej części. Dowodzone przez Ghaula – przywódcę Czerwonego Legionu – siły Kombinatu zdobyły ostatni bastion ludzkości. Pozbawieni mocy Strażnicy musieli opuścić miasto. Rozgrywka przenosi graczy w nieznane regiony Układu Słonecznego, gdzie zdobyć można nową broń i potężne umiejętności bojowe. Żeby stawić czoła Ghaulowi, gracze muszą zjednoczyć znajdujących się w rozsypce bohaterów.

Destiny 2 nie ogranicza się wyłącznie do kampanii pierwszoosobowej, ponieważ dostępne są przeróżne tryby gry, w których istnieje możliwość kooperacji z innymi graczami – to właśnie tutaj widać cechy produkcji MMO. Gra cechuje się też świetną, dopracowaną oprawą graficzną.

Cena gry to w przypadku użytkowników komputerów osobistych około dwieście złotych. Użytkownicy konsol będą musieli zapłacić pięćdziesiąt złotych więcej. Destiny 2 nie będzie jednak wymagało płacenia abonamentu.

video

Destiny 2 - Zwiastun

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 4
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Destiny 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.