Desert Operations

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Rozwój państwa (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: playzo
  Wydawca: Looki Publishing
  Platformy: Przeglądarka internetowa
  Premiera: 2008
  Polska wersja: TAK
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: brak
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     199. 6.3 Strategiczne
  40.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  1
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 7.7

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Desert Operations” jest internetową grą strategiczną stworzoną przez cenione niemieckie studio gier komputerowych playzo GmbH. Została wydana przez Looki Publishing GmbH. Jej premiera miała miejsce w 2008 roku. Od tamtego czasu uruchomione zostały serwery ponad dwudziestu edycji gry. Wśród nich dostępna jest polska wersja „Desert Operations”.

Rozgrywka polega na przejęciu kontroli nad małym państwem. Gracz musi nim zarządzać nie zapominając o jego regularnego rozwoju. Odbywa się on dzięki stawianiu nowych budynków oraz tworzeniu armii. Po czasie, gracze mogą dokonywać ekspansji terytorialnej i atakować państwa innych graczy. Podobnie, jak w innych grach tego typu, ważną częścią „Desert Operations” jest współpraca z innymi graczami. Można zrzeszać się w sojusze, których członkowie oczywiście wspierają się militarnie i ekonomicznie. Ponadto, mogą one prowadzić wojny z innymi sojuszami, co znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę.

„Desert Operations” jest grą przeznaczoną na przeglądarki internetowe, dzięki czemu nie wymaga ona ściągania ani instalowania jakichkolwiek plików. Aby cieszyć się rozgrywką, nie trzeba też uiszczać jakichkolwiek opłat. Zamiast tego, twórcy wprowadzili specjalną walutę, którą można kupować za rzeczywiste pieniądze.

video

Desert Operations - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Desert Operations
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-16 18:19:25 oj z 10 lat temu to były dosłownie godziny spędzone na team huntach, robienie water taosow na db'ki i i przerzucanie eq na trojana, zeby sie ponapierdzielac. Fajne chwile, az zastanawiam sie czy nie sciagnac i cofnac sie troszke w czasie, Pozdrawiam
2019-01-15 01:32:31 zaluje ze gralem tylko na jednym serwerze ale mimo to udalo sie troche osiagnac po tym jak juz czlowiek ogarnie kazdy element gry. pakiet premium za grosze byl dobry ale nie robil miazdzacej przewagi. mozna bylo przezyc ten koszt a nocne eskapady i sledzenie wrogow z pobliskich miast bezcenne _ www.markthemasseur.co.uk
2018-12-22 16:46:02 nuda ale polecam