Delirium - Strategiczne - PortalMMO.pl

Delirium

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Science fiction (MMOSG)
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Gammanet Sp. z o. o.
Wydawca: Gammanet Sp. z o. o.
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2007
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 23. WG GATUNKU Strategiczne
6.
ILOŚĆ GŁOSÓW 26
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.7

„Delirium” było darmową, polską grą internetową, która stanowiła ciekawe połączenie gry strategicznej z grą RPG. Jej premiera miała miejsce w lipcu 2007 roku, a za jej powstaniem stało studio komputerowe GammaNet. Niestety, mimo niepodważalnych atutów gry, jest ona od pewnego czasu nieaktywna.

Akcja „Delirium” osadzona została w  niedalekiej przyszłości. Agresywna rasa dokonała inwazji na Ziemię, aby zdobyć tajemniczą i bardzo cenną substancję – tytułowe delirium. Każdy człowiek, który miał z nią styczność, przeistaczał się w obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami mutanta, zwanego Delirycem. Zadaniem gracza było wcielenie się w postać takiego mutanta, który opowiadał się po jednej ze stron konfliktu.

Rozgrywka w „Delirium” oferowała graczom dwa tryby. W jednym mogli oni skupić się na typowych aspektach gry RPG, takich jak rozwijanie swojej postaci poprzez wykonywanie licznych zadań. Gracze bardziej zainteresowani strategicznym aspektem mogli z kolei zająć się rozwojem swoich własnych potężnych miast, zwanych Megalopolis. Poza zaciętą rywalizacją, gra dawała graczom możliwość wspólnej współpracy oraz jednoczenia się w klany.

Warte wspomnienia były też stojąca na wysokim poziomie oprawa graficzna oraz rozbudowana, ciekawa fabuła, którymi mogło pochwalić się „Delirium”. Gra oferowała graczom liczne zadania i misje, dzięki którym możliwe było poznanie ponurej wizji postapokaliptycznego świata.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Delirium TRAILER Alien
Call of Duty: Modern Warfare - Zwiastun PL [Full HD]
Albion Online - Gameplay [HD]
Albion Online - Trailer [HD]
Heavy Metal Machines - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Rise of Angels
  • Sonda Delirium
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze