Delirium • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Delirium

gra Delirium

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Science fiction (MMOSG)
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: Gammanet Sp. z o. o.
Wydawca: Gammanet Sp. z o. o.
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2007
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 11. WG GATUNKU Strategiczne
3.
ILOŚĆ GŁOSÓW 27
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 7.7

Delirium było darmową, polską grą internetową, która stanowiła intrygujące połączenie gry strategicznej z RPG. Jej premiera miała miejsce w lipcu 2007 roku i była to jedna z pierwszych gier MMO w całości opracowana przez Polaków. Za jej powstaniem stał Jarek "Deliryc" Jasiński - producent gier komputerowych, aktualnie właściciel studia SuperNova Interactive. Niestety, mimo niepodważalnych atutów gry, jest ona od pewnego czasu nieaktywna.

Akcja Delirium osadzona została w niedalekiej przyszłości. Agresywna rasa dokonała inwazji na Ziemię, aby zdobyć tajemniczą i bardzo cenną substancję – tytułowe delirium. Każdy człowiek, który miał z nią styczność, przeistaczał się w obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami mutanta, zwanego Delirycem. Zadaniem gracza było wcielenie się w postać takiego mutanta, który opowiadał się po jednej ze stron konfliktu.

Rozgrywka w Delirium oferowała graczom dwa tryby. W jednym mogli oni skupić się na typowych aspektach gry RPG, takich jak rozwijanie swojej postaci poprzez wykonywanie licznych zadań. Gracze bardziej zainteresowani strategicznym aspektem mogli z kolei zająć się rozwojem swoich własnych potężnych miast, zwanych Megalopolis. Poza zaciętą rywalizacją, gra dawała graczom możliwość wspólnej współpracy oraz jednoczenia się w klany.

Warte wspomnienia były też stojąca na wysokim poziomie oprawa graficzna oraz rozbudowana, ciekawa fabuła, którymi mogło pochwalić się Delirium. Gra oferowała graczom liczne zadania i misje, dzięki którym możliwe było poznanie ponurej wizji postapokaliptycznego świata.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Delirium TRAILER Alien
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
  • Sonda Delirium
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze