Deadbreed • Graj w Inne • Encyklopedia Gier

Deadbreed

gra Deadbreed

Gatunek: Inne
Tematyka: Dark Fantasy (MOBA)
Grafika: izometryczna
Producent: Deadbreed AB
Wydawca: Deadbreed AB
Platformy: Windows
Premiera: 2016
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 275. WG GATUNKU Inne
54.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 5.7
OCENA REDAKCJI 6.7

„Deadbreed” to osadzona w mrocznym, gotyckim klimacie produkcja z gatunku multiplayer online battle arena. Za jej powstaniem stoi niezależne szwedzkie studio Deadbreed AB. Premiera gry miała miejsce 14 kwietnia 2016 roku. Jest ona darmowa, wspomagana systemem dobrowolnych mikropłatności.

Rozgrywka w „Deadbreed” opiera się przede wszystkim na walkach drużyn składających się z trzech graczy, którzy kierują postaciami posiadającymi swoje własne, unikalne umiejętności. Twórcy zadbali o to, żeby każdy z dostępnych bohaterów mógł być bardzo szczegółowo dostosowane zarówno pod styl gracza, jak i sytuację na polu bitwy.

Walki odbywają się na kilku mapach, na których znajdują się przeróżne punkty strategiczne. Przykładowo, gracze mogą skorzystać z pomocy przyzwanego z jaskini trolla, zamienić się w wulkanicznego golema albo wezwać armię nieumarłych, uderzając w Dzwon Kości. „Deadbreed” oferuje też odrobinę elementów RPG. Dostępny jest również tryb RPG, w którym wykonuje się zadania, eksploruje lochy, walczy z rozmaitymi przeciwnikami oraz zbiera łupy.

Jak już zostało wcześniej wspomniane, „Deadbreed” nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat abonamentowych. W zamian za mikropłatności, gracze otrzymują dostęp do zablokowanych elementów rozgrywki. Od czasu do czasu można jednak zdobyć darmowe klucze, czasowo odblokowujące artefakty, totemy i bohaterów.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Deadbreed - Launch Trailer [Full HD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Deadbreed
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze