Dead Frontier • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

Dead Frontier

gra Dead Frontier

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Survival horror
Grafika: 3D
Producent: Neil Yates
Wydawca: Creaky Corpse
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2008
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 203. WG GATUNKU MMORPG
21.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 6.7
OCENA REDAKCJI 0.0

„Dead Frontier” jest internetową grą komputerową reprezentującą gatunek massively multiplayer online role-playing game, zaprojektowaną przez Neila Yatesa. Jej otwarta faza beta rozpoczęła się 21 kwietnia 2008 roku, a światowa premiera gry miała miejsce 15 października 2011 roku. Wydawcą „Dead Frontier” jest firma Creaky Corpse.

Akcja produkcji osadzona jest w 2017 roku w mieście Fairview City. „Dead Frontier” cechuje się postapokaliptycznym światem przedstawionym, w którym aż roi się od hord zombie. Gracze wcielają się w niej w postać próbującą przetrwać w tych ciężkich realiach. Spory nacisk w grze postawiony jest na współpracę, która ułatwia eksplorację miasta i przemieszczanie się między poszczególnymi przyczółkami. Możliwe też jest tworzenie i barykadowanie własnych kryjówek.

Przygoda z „Dead Frontier” zaczyna się od stworzenia swojego bohatera oraz wybranie wykonywanego przed zombie apokalipsą zawodu, który stanowi odpowiednik klasy postaci. Decyduje on tez o podstawowym ekwipunkiem, z którym rozpoczyna się rozgrywka. Warto również wspomnieć, że „Dead Frontier” jest produkcją bezpłatną, wspieraną dobrowolnymi mikropłatnościami. W zamian za rzeczywiste pieniądze, gracze mogą wykupywać dodatkowe uzbrojenie i zapasy amunicji.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Dead Frontier - gameplay
Dead Frontier - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]
Let's Fish / Na Ryby - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - Fury
  • Sonda Dead Frontier
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze