DC Universe Online • Graj w MMORPG • Encyklopedia Gier

DC Universe Online

gra DC Universe Online

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Superbohaterowie
Grafika: 3D
Producent: Sony Online Entertainment
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Platformy: PS3, PS4, Windows
Premiera: 2011
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 442. WG GATUNKU MMORPG
59.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.7

„DC Universe Online” jest sieciową grą komputerową, która reprezentuje popularny gatunek massively multiplayer online role-playing game. Za jej stworzeniem stoi amerykańska firma Daybreak Game Company. Produkcja została wydana wspólnie przez Sony Computer Entertainment oraz WB Games. Jej premiera miała miejsce 11 stycznia 2013 roku. Warto również wspomnieć, że „DC Universe Online” przeznaczona jest zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych, jak i konsol PlayStation 3 i 4.

Jak łatwo się domyślić, akcja gry osadzona jest w realiach znanych z serii komiksów wydanych przez DC Comics. Gracze wcielają się w niej w posiadające specjalne zdolności postacie, które mogą opowiedzieć się po stronie zła bądź dobra i walczyć u boku takich osobistości jak Batman, Wonder Woman, Superman, Joker bądź Pingwin.Rozwój postaci w „DC Universe Online” odbywa się podobnie jak w innych grach MMORPG. Za wykonane zadania i pokonanych przeciwników, gracze dostają punkty doświadczenia, służące do zdobywania oraz ulepszania umiejętności i zdolności sterowanych postaci.

„DC Universe Online” jest grą darmową. Jest jednak możliwość płacenia subskrypcji, co wiąże się z dodatkowymi przywilejami takimi jak szesnaście slotów postaci czy nieograniczona ilość pieniędzy, które może mieć przy sobie dana postać. Uiszczający opłatę gracze mają także pełen dostęp do zawartości DLC.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

DC Universe Online - trailer
DC Universe Online - gameplay
DC Universe Online - drugi gameplay
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]
Deeeep.io - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda DC Universe Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze