Dawn of Fantasy

 • Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (MMORTS)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Reverie Entertainment LLC
  Wydawca: 505 Games
  Platformy: Windows
  Premiera: 2011
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 16
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     399. 0.0 Strategiczne
  71.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 0.0

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

„Dawn of Fantasy: Kingdom Wars” jest grą internetową, reprezentującą gatunek massively multiplayer online real time strategy game, której premiera miała miejsce 29 września 2011 roku. Za jej stworzeniem stoi kalifornijskie studio komputerowe Reverie Games. Obecnie gra jest dostępna bezpłatnie do ściągnięcie przez platformę Steam.

Rozgrywka w „Dawn of Fantasy: Kingdom Wars” osadzona jest w fantastycznym świecie zwanym Mythador, w którym pojawia się wiele magicznych stworzeń. Gracze mają do wyboru trzy grywalne rasy ludzi, elfów bądź orków, które różnią się od siebie stylem gry oraz tłem fabularnym. Rozgrywka polega na wykonywaniu różnych zadań oraz zarządzaniu własnym terytorium. Gracze muszą gromadzić surowce aby rekrutować nowe jednostki oraz stawiać i rozwijać kolejne budynki.

„Dawn of Fantasy: Kingdom Wars” posiada tryb jednoosobowy, w którym gracze mogą się zmagać z armiami sterowanymi przez komputer, nie jest to jednak najważniejszą częścią rozgrywki, w której główny nacisk postawiony został na interakcję z graczami. Możliwe jest zrzeszanie się w liczne gildie oraz prowadzenie handlu, a także organizowanie ogromnych bitew. Łatwiejszemu przemieszczaniu się po świecie gry pomaga dynamiczna mapa Mythadoru. Bitwy rozgrywane są natomiast na oddzielnych lokacjach. Twórcy gry stworzyli również system automatycznego rozgrywania potyczek.

video

Dawn of Fantasy - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Dawn of Fantasy
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-01-17 04:28:24 Hello! propecia cheap us online pharmacy does cialis make you last longer beneficial internet site
2019-01-17 00:33:20 Btw, looking for the best app to watch free movies on your Android phone? Then your should check Showbox Application. This is the most famous app today that has a big library of tv shows and films. This app is also available for Mac users. But your need to download it first to enjoy free shows showbox-all.com