Dark Eden

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Wampiry w postapokalipsie
  Grafika: izometryczna
  Producent: Polymould Digital Thailand Co.,Ltd
  Wydawca: Game&Game (KOCCA)
  Platformy: Windows
  Premiera: 1997
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     367. 0.0 MMORPG
  41.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Dark Eden to wiekowy przedstawiciel gatunku hack and slash. Gra została stworzona przez studio Polymould Digital Thailand CO.,Ltd i przechodziła z rąk do rąk wielu wydawców. Obecnie znajduje się pod banderą Game&Game prowadzonego przez KOCCA.

Gra opowiada o konflikcie ludzi z wampirami, w którym krwiopijcy uwolnili na świat klątwę. Ta owinęła go wieczną nocą. Konflikt ten doprowadził również do przebudzenia starożytnej rasy Outster. Ci widzą kompletną anihilację pozostałych jako jedyne rozwiązanie obecnych na ziemi problemów.

Rozgrywka ma charakter Hack and Slash. Wcielamy się w jedną z trzech wcześniej wymienionych ras. Każda ma inny system rozwoju. Ludzie zdobywają doświadczenie wraz z używaniem broni. Mają do dyspozycji dwie klasy melee, dwie magiczne i dwie dystansowe. Wampiry zdobywają poziomy tradycyjnym expieniem. Wyróżniamy u nich buildy pod inteligencję oraz te pod siłę. Z kolei Outsterzy studiują magię żywiołów podzieloną na ogień, wodę i ziemię.

Świat gry jest w pełni otwarty. W grze obecne są questy, jednak nie przeważają one w gameplayu. Głównym zadaniem gracza będzie typowy grind. W dodatku gra jest w bardzo dużym stopniu nastawiona na PvP, które przebiega w otwartym systemie międzyrasowych konfliktów. 

video

Dark Eden Steam Gameplay Trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Dark Eden
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.
2019-02-12 14:11:47 Gówno