Dark Eden

 • Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Wampiry w postapokalipsie
  Grafika: izometryczna
  Producent: Polymould Digital Thailand Co.,Ltd
  Wydawca: Game&Game (KOCCA)
  Platformy: Windows
  Premiera: 1997
  Polska wersja: NIE
  Koszt gry: Darmowa
  Ograniczenia wiekowe: 18
  Aktywna: TAK

 • TRYB ROZGRYWKI
  • PvP
  • PvE
 • RANKING MMO       OCENA GRACZY     355. 0.0 MMORPG
  41.
  ILOŚĆ GŁOSÓW
  0
 • TWOJA OCENA 0.0
 • OCENA REDAKCJI 6.3

Nie zgadzasz się z oceną gry?
GŁOSUJ!

Dark Eden to wiekowy przedstawiciel gatunku hack and slash. Gra została stworzona przez studio Polymould Digital Thailand CO.,Ltd i przechodziła z rąk do rąk wielu wydawców. Obecnie znajduje się pod banderą Game&Game prowadzonego przez KOCCA.

Gra opowiada o konflikcie ludzi z wampirami, w którym krwiopijcy uwolnili na świat klątwę. Ta owinęła go wieczną nocą. Konflikt ten doprowadził również do przebudzenia starożytnej rasy Outster. Ci widzą kompletną anihilację pozostałych jako jedyne rozwiązanie obecnych na ziemi problemów.

Rozgrywka ma charakter Hack and Slash. Wcielamy się w jedną z trzech wcześniej wymienionych ras. Każda ma inny system rozwoju. Ludzie zdobywają doświadczenie wraz z używaniem broni. Mają do dyspozycji dwie klasy melee, dwie magiczne i dwie dystansowe. Wampiry zdobywają poziomy tradycyjnym expieniem. Wyróżniamy u nich buildy pod inteligencję oraz te pod siłę. Z kolei Outsterzy studiują magię żywiołów podzieloną na ogień, wodę i ziemię.

Świat gry jest w pełni otwarty. W grze obecne są questy, jednak nie przeważają one w gameplayu. Głównym zadaniem gracza będzie typowy grind. W dodatku gra jest w bardzo dużym stopniu nastawiona na PvP, które przebiega w otwartym systemie międzyrasowych konfliktów. 

video

Dark Eden Steam Gameplay Trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Dark Eden
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-12-10 19:15:42 Jak wyglądają moce , jak je zdobywać?
2018-11-30 15:04:40 Nie polecam Kiedyś warto było zaczynać na nowych serwerach bądz serwerach podobnych niestety teraz połaczyli wszystkie serwery i nie dośc że są lagi to ogólnie gracze którzy wydali kase by być top 1 na swoim serwerze są ledwo top 100
2018-11-28 17:11:53 Póki co, nie jest aktywna.