Cunt Wars • Graj w Strategiczne • Encyklopedia Gier

Cunt Wars

gra Cunt Wars

Gatunek: Strategiczne
Tematyka: Erotyczne
Grafika: 2D
Producent: Hooligapps
Wydawca: Hooligapps
Platformy:
Premiera: 2019
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 18
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 376. WG GATUNKU Strategiczne
80.
ILOŚĆ GŁOSÓW 0
OCENA GRACZY 0.0
OCENA REDAKCJI 6.0

Cunt Wars to taktyczna gra turowa zawierająca motyw pornograficzny, przyjemną grafikę oraz interesującą rozgrywkę ukazującą pikantne detale walk prowadzonych przez armie gracza. Zwerbowane przez nas heroiczne piękności będą atakować wrogie fortece, przemierzać najciemniejsze zakamarki lochów, hodować rozmaite potwory oraz zawsze poświęcać sporo uwagi swojemu ulubionemu wodzowi. Zadaniem gracza jest zarówno stopniowe ulepszanie zdolności oraz wyposażenia swojej drużyny, jak i opracowywanie nowych taktyk bojowych.

W grze występuje również element PvP, więc Ci którzy czują się na siłach mogą spróbować swoich sił w starciach z innymi graczami. Rozgrywka polega na zdobywaniu kart postaci, oraz budowaniu coraz to lepszych talii kart, które gracz wykorzystuje podczas starć z wrogami. Każda karta postaci wyróżnia się unikalną umiejętnością, a przyjemnym dodatkiem w kolekcjonowaniu nowych talii są pikantne szczegóły podkreślone na obrazkach.

Poza spędzaniem czasu na walkach kapitan otrzymuje możliwość interakcji z posiadanymi postaciami - sprowadzają się one do erotycznych przerywników filmowych, które jak na grę przeglądarkową zostały starannie dopracowane. Istotnym aspektem Cunt Wars są niskie wymagania sprzętowe - jeśli posiadacie w domu lodówkę z wyświetlaczem, to prawdopodobnie uda wam się na niej zagrać w Cunt Wars. Mimo znikomych wymagań, produkcja wcale nie wygląda źle - abstrahując od erotycznego aspektu gry, grafika zrealizowana została na wysokim poziomie.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Cunt Wars - Gameplay [Full HD]
Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Labyrinth: Paths of Destiny - IV Edycja - Trailer [Full HD]
Final Fantasy XIV: Endwalker Trailer [Full HD]
Witch Fucker - Parody [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
  • Sonda Cunt Wars
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
    • Granie na urządzeniach mobilnych wymaga instalacji 0
    • Brak możliwości pominięcia samouczka 0
    • Powtarzalna rozgrywka w etapie endgame 0
 NEWSY
najnowsze